Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a laptopomhoz gyengébb...

Ha a laptopomhoz gyengébb töltőt adtak, akkor tényleg követelhetem hogy adjanak erősebbet?

Figyelt kérdés

Vettem egy Lenovo Ideapad Gaming 3 notebookot amihez adtak egy 135 wattos töltőt. De ha játszom rajta akkor játék közben merül az akkuja, ( egy óra alatt 25 százalékot ) hiába van áramra kötve. Néztem a lenovo oldalán a leírását és láttam hogy lehetne venni hozzá egy 170 wattosat is.:


[link] ( képrészlet a leírásából )


Ezt elmeséltem egy ismerősömnek is. Ő meg kiakadt hogy azonnal írjak nekik vagy az üzletnek ahol vettem vagy küldjem vissza hogy ez így nem oké, küldjenek hozzá egy erősebbet mert hogy mi az hogy veszek valamit és nem tudom kihasználni 100%-ban.



ápr. 12. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


szivesen.

ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

100%-ban ki tudod használni, mert ez egy laptop. azt senki nem ígérte neked, hogy asztali számítógépként lesz képes üzemelni. mellékesen egyáltalán nem jellemző (konkrétan nem is tudok olyat), hogy egy akkumulátoros dolog teljes teljesítményen tudna menni töltőről.


és egyébként meglepődnék, ha egy 170W-os táp elbírná azt, hogy játszol rajta..

ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2, Nekem egy Asus Tuf gamer lapim van, 200W-os bika táppal jött, akkora, mint egy féltégla.
ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: és ezzel mit akarsz mondani?
ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és egyébként meglepődnék, ha egy 170W-os táp elbírná azt, hogy játszol rajta..


elbírja

ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!