Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha abszolút, egyáltalán nem...

Árokpart kérdése:

Ha abszolút, egyáltalán nem használom a netbankomat akkor azt semmiképpen sem tudják feltörni ugye?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem történt semmi probléma, csak a biztonság végett kérdezem. Az ügyintéző rábeszélt ha valami nagyon sürgős akkor nemrossz ha van, viszont eddig még egyszer sem használtam, nem is léptem be. A bankba szoktam személyesen bemenni az ügyintézőhöz és megbeszélni, hogy hogy áll a mataozás stb. Azért kérdezem, mert itt az oldalon valaki pár kérdéssel arrébb azt írta, hogy feltörhették a netbankját. Most csak annak tudják feltörni csak aki használja igaz? Meg tudja ezt valaki erősíteni, meg tud nyugtatni esetleg valaki ezzel kapcsolatban? Köszönöm!
ápr. 17. 13:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve van rá esély, hogy most, hogy elrendelte a kormány a magasabb terrorkészültséget az ilyenféle bűncselekményeket is jobban észre tudják venni ?
ápr. 17. 13:52
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"A bankba szoktam személyesen bemenni az ügyintézőhöz és megbeszélni, hogy hogy áll a mataozás stb. " Istenem, hogy örülhetnek neked XD
ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak "törik" fel a netbankját, akik elhisznek mindenféle kamu hívást vagy üzenetet és saját maguk adják meg a belépési kódokat vagy a kamu sms linkjéből kattintanak a hamis banki oldalra vagy letöltenek olyan programot, amivel más is hozzáfér a gépéhez. Ha csak simán normálisan használod a netbankot, azt nem fogják tudni feltörni. Védeni kell az adataidat, a bank meg védi az övéit. A bank sosem kér telefonon tőled belépési adatokat. Én pl. minden belépésnél beírom a címsorba a bank nevét, nem hagyatkozom előzményekre, nem kattintok linkekre.
ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!