Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Orbán Viktor migransainak...

Orbán Viktor migransainak hány évre ad engedélyt az idegenrendészet?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Ebben az országban élni, épp elég bűntetés lesz nekik.


Van egy közeli ismerősöm, aki egy olyan gyárban dolgozott sokáig, ahol kicserélték a munkásokat ázsiaiakra. Megvárták, hogy lejárjanak a szerződések és nem hosszabbitották meg -csopprtosan-, a határozatlan idejüekre, meg keményen rászálltak, hogy maguktól mondjanak fel.

Az lett az eredménye, hogy a behozott migráncsok fél éven belül fogják és továbbállnak, mert még nekik sem megfelelőek a rabszolgatartó körülmények.

ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

1,

Ez így nem igaz!

ápr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2, én fél évet hallottam, ha hamarabb lépnek le és mennek tovább, elnézést a téves információért.
ápr. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal megadatik nekik a magyar állampolgiság: akár tudja a nyelvet, akár nem
ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

"Azonnal megadatik nekik a magyar állampolgiság: akár tudja a nyelvet, akár nem"


Miért hazudsz? Nem kapnak állampolgárságot. Ellenben a kedves baloldal azért hisztizett nem is olyan régen, hogy az összes ellenőrizetlen arab/afrikai/stb migránst minél előbb vegyük védelem alá (kapjanak segélyt, lakást, stb)...


És ők valóban nem dolgozni jöttek volna ide, hanem csak azért, hogy tovább álljanak. Csakhogy mivel itt regisztráltuk őket, probléma esetén ide is toloncolták volna vissza őket, szóval ez az "úgyistovábbmegy" nem igazán működött volna... Nomeg ha "úgyistovábbmegy" akkor honnan lett volna bádogosunk, ugye kedves Momentum...


Szóval lehet ekézni a Fideszt az import munkások miatt, de nem célszerű, ha a Ti oldalatokon még nagyobb gyanyé' van a témában...

ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

5, én egy darab ember vagyok, nem vagyok többesszám és Momentumnak sem hivnak.

Én egy darab helyi gyárról irtam és, hogy ott mi történt. Sok magyar vesztette el a munkáját emiatt. Az én ismerősöm, úgy úszta meg, hogy szülési szabin van és nem rúghatják ki.

ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

“ ha a Ti oldalatokon még nagyobb gyanyé' van a témában”


Ez az egyik legszánalmasabb gondolkodás ma Magyarországon. Az ilyen emberek, akik így gondolkodnak konkrétan nem tudom önállóan hogy képesek levegőt venni.


Nagyon nagyon a Fidesz ellen vagyok. Szerintem botrány amit művelnek minden téren. Egy értelmes országban már rég bukott volna egy ilyen kormány.

És ezért én a Fidesz szavazok szerint, a kormány propaganda szerint és maga a Fidesz szerint bal oldali vagyok.


Nem csak, hogy én baloldali vagyok, de én Gyurcsányista, momentumos, meg mit tudom én ki vagyok még. Aki nem szereti a Fideszt, annak onnantól minden mindegy ő =Gyurcsány, Fegyőr, Jámbor, Momemtum, DK.


Hányinger ez a mentális. Véleményem szerint az egész ellenzék egy selejt, konkrétan egy forintot nem érnek és bármi érdemi politikai változás elindításához, nullára kéne söpörni az ellenzéket és kompetens emberekkel feltölteni. Nézeteim alapján is teljesen egy jobb oldali gondolkodással vagyok, DE mivel nem a Fideszre szavazok, ezért én balos Gyurcsány embere vagyok.


Hányinger, 0 IQ.


Kabaré, mikor a vezér Vitya is, embereknek úgy válaszol, hogy “maguk kormánya” “maguk oldala” “maguk ideje alatt” és mindezt, egy Momentumosnak.


De tudom, tudom. Élő példa Hollik István nagyúr.

-Márkizay Péter nem nyerhet, hiszen nem a Gyurcsány embere

Péter megnyeri az előválasztást

-Péter innentől kezdve a Gyurcsány embere.


Teljesen mindegy, hogy előbb mondtuk, hogy ő nem az. Innentől mostmár az.

ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Asszem 3 év, de aztán kapnak megint 3 évet. Szóval bármeddig maradhatnak.
ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!