Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért lehet kártéritést kérni...

Ezért lehet kártéritést kérni tölük?

Figyelt kérdés

Kb 1 órája voltam vásárolni az auchan-ba és elcsusztam a padlon amit nemrég moshatak fel azzal a gépel... Nem volt kitéve semmi tábla vagy ilyesmi ezért nem is nagyon vettem észre hogy csuszos lenne a padlo igy hát sajna elcsusztam rajta és bevertem a bal vállamat a bicepszem fele. Most elégé fáj de szerintem nem tört el csak ráestem de valoszinü elmegyek nemsokára orvoshoz nézze meg mert nemigen tudok eröt kifejteni vele...

Ezért lehet kérnem valamiféle kártésitést az auchantól ? Mit kell tennem ?


2010. nov. 9. 15:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%

Akkor járna kártérítés, ha lenne bajod.

Egy seggreesésből ne akarj már nagy pénzt csinálni, szánalmas. Máskor figyelj oda. Nekem most az lenne a bajom, hogy vajon hány ember előtt égtem be, nem az, hogy majd mennyit fizetnek, mert nem vettem észre, hogy felmostak.

2010. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%

megáll az eszem, hogy egyesek mindenből pénzt akarnak csinálni

ha nem tört el semmid akkor miért akarsz kártérítést kérni?

2010. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
80%
jesszusom: d ezt te sem gondoltad komolyan remélem.
2010. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%

Majd ha elesel télen a csúszós úton, akkor is kérj kártérítést.

Vagy ha elesel egy kőben.

2010. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
78%
Mert nyomott egy seggest 200 ember előtt :DDD
2010. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Én a Cora-ban estem el, szintén felmosott padló miatt. Felsegítettek, és bekísértek az irodába, mert alig bírtam lábra állni. Elnézést kértek.. a férjem vitt el az irodából rögtön a kórházba, ahol megállapították, hogy "csak" zúzódásom van, kiestem a munkából 2 hétre. Meg sem fordult a fejemben a kártérítés. Mindenhol felmosnak, orvosi rendelőben, iskolában, üzletekben.. főleg télen, ha jön a latyakos idő.
2010. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
66%
megkérdezhetem, hogy szőke vagy?
2010. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
74%
Kérd el a kamerafelvételt, tedd fel a youtube-ra és híres leszel.
2010. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
46%
Igen kérhettél volna kártérítést,ha azonnal jegyzőkönyvezik ott a dolgot és utána bemutatod a kórházi papírodat , bajodat és a munkakiesés mértékét, ez nem egy magyar vállalat , komolyan veszik.És igen ha az utcán esik el télen mert csúszik és nem takarította el az ott lakó vagy akihez tartozik a járda akkor is jár.. csak Magyarországon nem tudják sokan.
2010. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%

Eszem megáll... Követelj kártérítést a cipőd gyártójától is, mert nem hívták fel rá a figyelmed, hogy frissen mosott padlón csúszóssá válhat a talpa.


Remélem az Auchan is kér tőled kártérítést, mert tönkretetted a takarító munkáját.

2010. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!