Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy van pontosan ez a művésze...

Hogy van pontosan ez a művészeti iskola támogatás? Valaki segítene megérteni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az állam csak egy művészeti iskola látogatásához nyújt támogatást, így csak az össze felét kell kifizetni. Ha azonban elkezdek látogatni egy másik művészeti iskolát, annak a teljes tandíját nekem kell állnom.

Kérdés: ez a teljes tandíj minden esetben a "meghirdetett"(értem ezt úgy, hogy annyi, amennyit annak kell fizetni, aki egyedül ezt a művészeti iskolát látogatja) össze duplája? Nem lehet annál több.

Másik kérdés: ha két művészeti iskolát látogatok (nyilván eltérö összeget kell értük fizetni), melyiket támogatja az állam? Amelyiket elöbb kezdtem el látogatni, vagy ezt én döntöm el?


Szóval, ha én most járok egy helyre, ahol az éves tandíjam 30 000 Ft (támogatva), és még mellé szeretnék járni egy másik helyre is, melynek a támogatott összege 10 000 Ft lenne, akkor nekem ezért 20 000 Ft-ot kell fizetnem, és semmi más teendöm nincsen?


Nagy köszönöm a választ.


2010. nov. 19. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

simicska és vona a nemzeti radikalizmusból szabadságjogi cukista pártot csinált



azért ki gondolta volna mondjuk 2008ban, hogy egy jobbik közeli média majd melegjogi műsort fog működtetni?

2018. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!