Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Teszveszes adás-vétel után...

Teszveszes adás-vétel után lehet perelni?

Figyelt kérdés
Eladtam 3 éves porszívót 3000 Ft-ért.A vevő polgári perrel fenyeget ha nem adom vissza a vételárat mert neki nem felel meg a termék.Én leírtam h a kutyaszőrrel nem birkózik meg de neki ez nem volt egyértelmű arra h gyengén szív.Sőt azt állítja h egy szöszt sem tudott vele felszedni ami azért erős túlzás.
2010. nov. 26. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Ha egy porszivó nem sziv és te ezt elfelejtetted közölni, az azért gond. Az, hogy a kutyaszőrrel nem küzd meg, az nem jelenti azt, hogy gyakorlatilag semmit nem sziv fel...
2010. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem szívott.Naponta használtam.
2010. nov. 26. 22:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy porszívó esetén az, hogy nem szív nem olyan kis hiba. Nagyjából hasonló egy olyan vízforralóhoz ami nem melegít. xD
2010. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
3000Ft.-os porszívó,és perrel fenyeget??Huu de pitik vagytok.Szerinted ki nem röhögi ki??Hagyd már a francba!
2010. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Többe kerül a perköltség, mint a porszívó! Csak fenyeget, ne dőlj be neki!:)
2010. nov. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Állítólag ismerős ügyvéd van aki mindent elintéz.
2010. nov. 27. 08:33
 7/10 anonim ***** válasza:

de ne viccelj, én amit látok sorozatosan:


1, add vissza neki azt a 3 ezret, hát az egész nem ér annyit ...

2, ez az eredménye a netes vásárlásoknak, én próbálok mindenkit óva inteni teszveszes meg vaterás, tök ismeretlen dolgoktól, csak mert a képen jól néz ki, aztán tulképpen egy zsákbamacska az egész

2010. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Figyu!A legjobban akkor jársz,ha visszaküldöd a pénzt+a porszívó is ott marad!:))
2010. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A legjobban akkor jársz,ha visszaküldöd a pénzt+a porszívó is ott marad!:))"

Lehet erre menne ki az egész, azért kavar. Gondolja, hogy így majd lesz egy ingyen porszívója, mert ugye kinek kéne vissza egy rossz porszívó (már ha tényleg rossz). Én előbb visszaküldetném vele, aztán adnám vissza a pénzét.

2010. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért nem a tesz-vesz supportjánál vitatkozik?

Egyébként ha téves,nem egyértelmű infót közöltél az általad eladott termékről,az a te hibád,és vissza kell fizetned az összeget,és a vevőnek vissza kell küldeni az árut.


Egyébként ha per lesz belőle,nem az fog számítani mennyiért adtad el..aki nyeri a pert az nevetni fog,a vesztes meg nyeli a perköltséget.

2010. nov. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!