Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen a női börtön? Automatik...

Milyen a női börtön? Automatikusan mindenkit kalocsára visznek? Milyen elítéltekkel zárhatnak össze?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy nagyon komoly közúti szabálysértést(lehet hogy már bűncselekmény kategória) és anyagilag teljesen padlón vagyok, tartozásaim vannak. Gyilkosokkal összezárhatnak? Milyen bent a légkör?
2010. dec. 2. 21:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Gyilkosokkal szerintem nem. Mit követtél el konkrétan?
2010. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ittasan vezettem, utas is volt velem, vérvételre vittek. Most meg jogsi nélkül vagyok kénytelen vezetni a munkám miatt.
2010. dec. 2. 21:47
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az nem olyan vészes. Ha nem fizeted ki áltváltoztatják ugyan elzárásra. De nem gyilkosokkal zárnak össze. Ha van munkád nem lenne jobb kifizetni?
2010. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Ezért nem mész börtönbe, mert ez nem bűncselekmény.
2010. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem tudnám kifizetni a mostani helyzetemben. Ha közmunkára visznek, akkor meg a munkám ugrana. Olvastam még valami női megazinban, hogy sok nő közlekedési szabálysértésért van bent.
2010. dec. 2. 21:57
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

"Ezért nem mész börtönbe, mert ez nem bűncselekmény."


Mióta? Már a fidesz ezen is módosított?

2010. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudnám kifizetni a mostani helyzetemben. Ha közmunkára visznek, akkor meg a munkám ugrana. Olvastam még valami női megazinban, hogy sok nő közlekedési szabálysértésért van bent."


Na várjmár! Szabálysértés kategóriás voltál? Tehát 0.8º% alatti?

2010. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

Na mindegy. Próbálom leírni. Ha bűncselekmény kategóriás, de nem visszaeső akkor kb egyhavi fizetés és kb egy év eltiltás. Feltételezvén, hogy balesetet nem okoztál.

Szabálysértés esetén néhány hónap eltiltás (három-hat) és úgy kétheti fizetés.

2010. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Talán jobban járnál, ha kérsz kölcsön és részletekben törleszted.
2010. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Ezeket le lehet dolgozni közmunkában is. Mért nem próbálod meg?

2010. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!