Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ellopták a pénztárcámat, mit...

Ellopták a pénztárcámat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elhagytam a boltban és a kamera szerint magáévá is tette gyorsan valaki, de mire észrevettem és megnézték, már elment, most mit csináljak? Menjek a rendőrségre feljelenteni, vagy mit kell ilyenkor csinálni? Még sose lopták el semmimet...
2010. dec. 10. 17:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A bankkártyámat már letiltottam.
2010. dec. 10. 17:35
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, hogy mit tegyél, de ha megdugta valaki, akkor nekem már nem igazán kéne az a tárca. :S
2010. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rohadt vicces vagy, ugye tudod?
2010. dec. 10. 17:43
 4/13 arbeitmachtfrei ***** válasza:
90%
Ha igazolványok is voltak benne, mindenképpen jelentsd be, mert ha visszaélés történne tudod igazolni, hogy ellopták.
2010. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenem benne van/volt. Csak sétáljak be a rendőrségre, akármelyikre? Nincs ott valami munkaidő? Mire odaérek (mivel azt se tudom pontosan hol van a kerületben, csak hogy messze addigra lesz vagy hét óra...)
2010. dec. 10. 17:45
 6/13 arbeitmachtfrei ***** válasza:
90%
Menj be, jelentsd az esetet, fogsz kapni egy jegyzőkönyvet amiben benne lesz , hogy ellopták az irataidat. FONTOS!!!
2010. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem engem zavar, hogy este hétre érek oda, csak kigoogliztam a kerületi rendőrséget és van ilyen, hogy ügyfél fogadás ma délig. Ezek szerint ezzel akármikor mehetek?
2010. dec. 10. 17:49
 8/13 arbeitmachtfrei ***** válasza:
87%
B@szki, ha megkéselnek megvárod a holnapi ügyfélfogadást?
2010. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos,én már jártam így.Bejelenettem a lopást,pont azért,hogy az irataimmal ne lehessen visszaélni.Aztán persze nem történik majd semmi,kb fél év múlva kapsz egy végzést,hogy a nyomozást ismeretlen tettes ellen lezárták.Sajnos az iratok újra beszerzése nagyon időigényes és nem is olcsó.
2010. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt mondták az a fazon mindennap jár a boltba, ez nekem talál pozitív talán nem. Jó bocs, életemben nem kellett még a rendőrségre mennem, honnan tudjam, hogy ilyennel bemehetek-e. Nyilván, ha megkéselnek kivonulnak szirénázással, de arról nekem fingom nincs, hogy egyébként be lehet-e oda mennem akármikor vagy mi van.
2010. dec. 10. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!