Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért kell derék és bokaláncca...

Miért kell derék és bokalánccal elővezetni a korrupcióval vádolt volt politikusokat?

Figyelt kérdés
A gyilkosokkal azonos módon láthatóak a bíróságon. Talán félnek, hogy pl. Hagyó kirohan a bíróságról? Nem túlzás ez egy kicsit?
2010. dec. 19. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha valaki előzetesben van már, akkor ugyanolyan szabályok vonatkoznak a sorozatgyilkosokra és a sikkasztókra is. Nincs kivétel. De tévedhetek is...
2010. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Ezt én is undorítónak tartom,persze "véletlenül" mindig ott van az összes tv társaság.
2010. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

hát ja, tudod első a megszégyenítés, és sokan legalább kiélhetik eme vágyukat, mert aztán értelme kb semmi valóban


és hát igen, egy ideje meg egy az egyben úgy kezelendők, mint akiket már elítéltek ilyen szempontból ...


és akkor állítólag itt nálunk létezik olyan, hogy ártatlanság vélelme, amíg a "független" bíróság nem ítéli el


egyszerfelvetették máramúgy ezt h az előzetes maga is ketté töri egy ember életét, hiába derül ki mondjuk fél év után, hogy nincs is semmi, de erre az alkotmánybíróság hozott egy olyan értelmes határozatot, hogy márpedig nem sérti se az emberi méltóságot se semmit, úgyhogy megy minden tovább


sztem is undorító ... nekem ismerősöm 9 hónapot volt előzetesben, miután kinyögték, hogy ja mégsincs semmi, és kiengedték, és nyomozás megszűntetve, az egész élete tönkrement, persze a híre elterjedt, na az már aztán a kutyát nem érdekelte, hogy igazából semmi se volt, de hát tudod, nagyobb szenzáció a negatív hír valakiről


ügyvédek meg még le is beszélték arról, hogy kártérítést követeljen, mert ebben a gyönyörű jogállamban azt mondta, hogy nehogy utána majd megtorolják, és ismét kitaláljanak ellene valami bűncselekményt (na csak mert ilyen is van)

2010. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Hagyónak nem lánc kéne, hanem teljes vagyonelkobzás tőle és az egész családjától, aztán egy "Fuckin' government, Viva South!" táblával a nyakában le kéne dobni Észak-Koreába.

Oszt csók!

2010. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is ledöbbent. Régen nem csinálták, és hallottam egy rádióműsorban, hogy ez ma nincs szabályozva sehogy, mindenkit úgy vezetnek és őriznek, ahogy éppen jónak látják. De így vezetgették Geréb Ágnest is, sőt meztelenre vetkőztetve átkutatták, mielőtt egy országgyűlési képviselővel beszélhetett volna.
2010. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

undorító na, és állítólag ez az adott BV intézet hatáskörébe tartozik, ők döntik el, ha akrják, akkor egy sima tolvajt is bokalánccal ugráltatnak fel a lépcsőn


de azért összességében olyan érdekes, hogy civilizáltab országokban az egész letartóztatás is olyan normálisan tud zajlani, nem? nálunk bent van a lakásban az ürge aki olyan kövér h megmozdulni se tud, de rászabadítanak 25 felfegyverzett kommandóst, máshol pedig megkérik, hogy "fáradjon veem, uram, legyen szves" ... mintha lenne különsbég, nem?

2010. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

09:42

na csak nehogy egyszer téged is elkapjon a gépszíj egy ilyen országban egy koncepciós hadjáratban, aztán melátjuk, akkor mit mondanál!


(nem vagyok Hagyó rokona !!)

2010. dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ja meg sztem itt akik most porondon vannak így ebben a folyamatban, azok nagyon hülyék voltak, hogy még a mentességük idején nem húztak ki valahova a frászba Uruguayba a vagyonukkal, aztán élhetnének boldogan életük végéig ... itt meg most a jó istent is leverik rajtuk, igazából ezek eldöntött perek, tök mindegy minden, sőt mondhatni nagyon kishalak az előző gépezetből, de hát nem is a nagyokat találják meg, mert azoknak nyilván annál azért erősebb a kapcsolatrendszerük, minthogy holmi magyar rendőrség nyomozzon utánuk
2010. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
szerintem nagyon helyes hogy igy vezetik öket, saját magának köszönhetik az ilyenek és most NEMCSAK a Hagyórol van szó! hanem minden bünözöröl, ha nem csináltak volna semmi törvényelleneset akkor most nem kéne szégyenkezni!
2010. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

héééééééééééé

előzetsről beszélünk ám !!

azaz szó nincs bűnözőről!!


de még ha arról is lenne szó, sztem meg nemzetközi egyezményeket is sért ez, hogy sok városban már turista látványosság lett, hogy képesek egy egész utcán végigvinni láncon szerencsétlent, és a megalázó büntetés tilos elvileg ... ez mi, ha nem megalázó?

2010. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!