Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ügyvédek, Joghallgatók segitsé...

Ügyvédek, Joghallgatók segitségét kérném Szerintetek mire számithatok? Mennyi egy jó ügyvéd költsége?

Figyelt kérdés
17 évessen elkövettem egy leütéses rablást,ami folyatba van nem én nem ütöttem le senkit csak társtettes voltam. én meg most hülye( 18 évessen ) elkövettem egy üzletszerüen elkövetett kis értékü lopást,a kár megtérült,200,000-t nem éri el. Szerintetek mien büntetésre számithatok?Mennyi a költsége egy jó ügyvédnek?
2010. dec. 25. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az el fogja érni a 200.000-et.
2010. dec. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Számít a jó ügyvéd, de ha megdönthetetlen bizonyítékok vannak ellened, akkor az sem fog sokat segíteni. Maximum egy picit tudja enyhíteni a büntetést, de az sem biztos.

Ált. százalékosan szokták megállapítani az összeget.

2010. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igy van,ha van ellened bizonyiték akkor az ügyvédnek nagyon okosnak kell legyen...Na most ez az okosság sokba kerül,nagyon sokba.
2010. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az okozott kár,160,000 tehát megálapitották hogy nem éri el a 200,000ret. Nem voltam büntetve,és lopásos ügyem sem volt még. Mennyi lenne a költsége egy ügyvédnek jelen esetben?
2010. dec. 27. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!