Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az új felsőoktatási törvény,...

Az új felsőoktatási törvény, amelyet 2011-től vezetnek be csak a felsőoktatási tanulmányaikat 2011-ben megkezdőkre vonatkozik, vagy mindenkire aki hamarabb kezdte a tanulmányait/a felsőoktatásban részt vesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenkire, visszamenőlegesen is.

ha jót akarsz, ne bukj meg januárban semmiből, mert innentől számolják.

2010. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mik is vannak? Ezeket hol lehet elolvasni?
2010. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkire.
2010. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy ez jó kérdés, mert nekem van egy hat pecsétes képzési szerződésem, hogy mikor rúghatnak ki az egyetemről.

Persze, értem én, semmi azt nekik megváltoztatni, de várjuk meg ezzel amíg elfogadják a törvény, mert akkor derül ki majd minden.

2010. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen törvény pontosan? Miről szól?
2010. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na?
2010. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha lekameráztak közterületen hogy cigizel és holnap bevezetik hogy közterületen tilos cigizni akkor neked nem küldhetnek csekket mivel te erről még aznap nem tudtál ill. nem is vonatkozott rád.
2011. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!