Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki az aki szerint JÓ és...

Ki az aki szerint JÓ és hasznos az új média törvény?

Figyelt kérdés

Nem olvastam még el az egészet de nekem pl.: a bűnügyek csökkentése a hírekben tetszik.


Milyen pozitívumai vannak még?


2011. jan. 1. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, mikor kitör a 3. világháború de 5 perc tudósítás után abba kell hagyniuk, aztán jöhetnek a pandamaci született fogságban Kínában hírek.
2011. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:


Jó igazad van így a tények nem jutnak el az emberekhez de ne felejts el hogy a híradó olyan műsor időben van amit a gyerekek is láthatnak.

Szerintem a bűnügyi hírek legyenek este 10 órától és akkor nincs az hogy támadják a sajtószabadságot.

2011. jan. 1. 16:13
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és az új törvény életbelépésével valószínű hogy a Való világ repül a levesbe
2011. jan. 1. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem a bűnügyi hírek legyenek este 10 órától és akkor nincs az hogy támadják a sajtószabadságot."


tökmindegy mikor vannak, sehogy se lehet több a műsoridő 20%-nál.


másik hogy engem nem érdekel a valóvilág, ezért nem nézem, ezért nem is zavar.

2011. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Orbán Viktor
2011. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb ez arra lesz jó, hogy az emberek aszt higyjék egyre kevesebb a baleset.
2011. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bumbi02 ***** válasza:
én rájöttem.. anno még mondta Orbán hogy javulni fog a közbiztonság... most azt fogjuk látni hogy javult, mert nem lesz benne a bünügyek fele a tvben..
2011. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doboszoli ***** válasza:

A 70-es, 80-as években a meteorológusoknak nem volt szabad rossz időt jósolni május elsejére, amikor köztudottan "önként és dalolva" mindenki felvonult a munka ünnepén.

Történt mindez az állampolgárok érdekében...

2011. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!