Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A média törvény miatt van 2...

A média törvény miatt van 2 vagy 3 reklám egy 50 perces sorozatban az RTL-en?

Figyelt kérdés
Mióta ez a téma sok helyen.. azóta figyeltem fel h ha nézem a pl: Döglött Aktákat, 2 reklám van benne.. eddig csak egy volt.. most ez a új média törvény miatt van, vagy csak szimplán pofátlan a RTL klubb?
2011. febr. 13. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szimplán pofátlan az rtl klubb, de ugyanez a helyzet a tv2-n is!! Múltkor 4 reklám volt a doktor house-ban! Akk azt mondtam, h jól van, akk ennyi, inkább nem nézem!!
2011. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért van egyre több reklám mert kereskedelmi csatorna, és a reklámokból tartják nagyrészt fenn magukat. Meg az emelt díjas sms-ekből, de ez már egy más téma.
2011. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Na de ba@ák meg,a jó filmek közben 3-4 reklám?Meglehet őrülni,de komolyan.Én felszoktam venni,amit nézni fogok és utána a reklámot tekerem.Na de ott tartok,hogy csak tekergetek egész film alatt,és közben káromkodok mint a kocsisok mérgemben.
2011. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam hogy örülök ennek, csak a tényeket írtam le. Ha beérnék kevesebb profittal is, nem kellene ennyi reklám. A barátok között csak egy reklám van, de az nem semmi hosszúságú, főleg ha a sorozat hosszát nézzük. De ha nézel külföldi csatornákat, ott is nagyon sok reklám megy. Ezzel nem lehet mit kezdeni sajnos. Még jó hogy élő sportközvetítések közé nem lőnek be reklámot, az lenne csak durva!
2011. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

" csak szimplán pofátlan a RTL klubb?"


És miből sugározzanak műsort másképp?

2011. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
reklámozzanak abban amiben a maricsuj van avagy ki azt nem nézem
2011. febr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
00:12 Ezen jót nevettem:élő sportközvetítésekbe reklámok...:D
2011. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ne röhögj szerintem, mert lassan ott tartunk. Az idei super bowl közvetítésnél 1 óra játékidőre kb. 50 perc reklám jutott.

Lehet, hogy ma még a 4 reklám/house van, de lassan itt tartunk, hisz az f1 közvetítéseknél már ez van.

2011. febr. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Milyen jo filmről beszéltek??Egy jo filmet se adnak csak a rákos ""celebjeiket"".Ha elvétve van egy film amit évente szarrá ismételnek az is 15 percenként meg van szakitva.


De nem lehet hogy ti tévéztek?

2011. febr. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Még jó hogy élő sportközvetítések közé nem lőnek be reklámot, az lenne csak durva!"


Forma 1... Kicsit unalmasabb résznél AZONNAL benyomják a reklámot. RTL-klub...

2011. febr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!