Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt engedi a jogszabály, vagy...

Ezt engedi a jogszabály, vagy a munkaügyi törvény?

Figyelt kérdés

Egy telepen dolgozok kutyával. Két telep van egymás mellett. Az egyikben vannak az irodák, és műhelyek. Ott két őr van. A másikon csak műhely van.

Ott vagyok én egyedül, és a előző teleppel vagyok rádión összekötve. WC és mosdó csak az irodás telepen van, nálam nincs. Ha kell akkor át kell ballagnom. Vizet is onnan tudok hozni colás flakonban.

Csekkolós indításos rendszer van, amikor megszólal csekkolni kell. Van hogy ötven van hogy harminc percenként kell kőrbe menni, mikor hogy.

Én viszont azt hallottam, hogy olyan telepen ahol nem tudnak leváltani, ott csak úgy lehet járőrözni, hogy saját belátása szerint kell kőrbe menni.


Ha valakinél kimarad a járőr akkor levonás jár.


Várom a válaszokat.


2011. jan. 5. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is saját belátásod szerint kell járőrözni. Ha nem váltanak mégsem vizelhetsz be.
2011. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nekem az is fura, hogy el kell hagynom a telepet, ha WC-re kell menni.

Én úgy tudom, hogy a telepet nem lehet elhagyni.

2011. jan. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!