Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen önvédelmi fegyvert...

Milyen önvédelmi fegyvert ajánlanátok, amivel megtudnám magam védeni, ha rám támadnának a nem nemzeti érzelmű, kormoslábú "barátaink"? 15/f

Figyelt kérdés
kést és egyéb vágó eszköz nem lenne jó mert akármikor kiránthatják a kezemből, meg ugye én sem szeretnék javítóba kerülni.
2011. jan. 16. 17:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és legyen legális!
2011. jan. 16. 17:38
 2/15 anonim ***** válasza:
paprika spray
2011. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én egy kényelmes, jó minőségű futócipőt javaslok, teljesen legális, a hatékonysága az edzettségi szintedtől függ.
2011. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, érintés távolságból bármit el lehet szedni.

Messzebbről: gázpisztoly (de az csak 18+ legális), vagy csúzli, csapágygolyóval.

Macskák ellen hatásos, de nem árt kicsit gyakorolni. >)

2011. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a leghatékonyabb, ha nem vagy egyedül, legalább hárman vagytok. Kabát alá katonai "pufi dzseki", jó vállasnak mutat, szép izmos darabnak.
2011. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A bomber jó ötlet, de amúgy is elég nagy darab vagyok ;)

csak ugye nem árt biztosra menni, kitudja melyik fél van többségben.

2011. jan. 16. 18:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Söprű ;)
2011. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kiálts rá, hogy : MUNKAAAA! tuti elfut :)
2011. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha megtámadnak, menekülni kell. Ha ez nem lehetséges, odasózni gázspray-vel (a paprikaspray jó, és vannak nagyobb hatótávolságú szórófejek is), és aztán menekülni. Célszerű gyakorolni az eszköz előrántását és használatát.


A kés önvédelmi eszköznek alkalmatlan, ha kés van nálad, azzal csak nagyobb veszélynek teszed ki magad (mármint ha megpróbálod használni), a csúzli szintén alkalmatlan.

2011. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Legjobb a gazpisztoly engedely nelkulmegveheted a rendorsegen kerhetsz tartasi engedelyt!!!De fejbe lodd a mocskos ciganyt,es semmikeppen ne ,KESERU, gyartmanyu pisztolyt vegyel mert az cserben hagy!!! Nemetet es 7 lovetu automatat,kb25000ft korul eleg jot kapsz!!! Vagy marada gazsrey meg a futas bar ez nem azen stilusom.Nehogy mar a sajat hazankban idegenek elol menekulj!!!
2011. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!