Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szólnátok ahhoz, hogyha...

Mit szólnátok ahhoz, hogyha egyes pénzbüntetéssel járó törvénysértésekért lehetne a fizetendő pénz értékével egyenértékű testi fenyítést választani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Na, ezen jót nevettem, köszönöm :)

Hatvanezer forint pofon, ötezer forintnyi korbácsolás, húszezer forintos ostorozás? Vagy mégis hogy gondoltad?

2011. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez hü1yeség.

Mire lehetne "beváltani" mondjuk egy 300 ezres közúti pénzbírságot?

Eltörik a lábát, ne tudjon addig se vezetni?

Vagy egy bot ütés 10 ezer? Egyébként ha "jól csinálják" bele is lehet halni pár ütésbe.


Ezt valahogy bővebben kéne kifejteni, de tartok tőle, hogy akkor is hü1yeségnek tartanám.

Most le lehet ülni, napi mittudomén hány forinttal számolva (ami persze nekünk kerül plusz pénzbe).

2011. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam, hogy kisebb bűnesetekért megver a botjával a rendőr, vagy apró sebeket ejt a bőrödön bicskával amibe aztán sót szór.


Súlyosabb esetekért bevisz az őrsre, ahol mondjuk a hajadnál fogva bele veri a fejed az íróasztalba, miközben egy másik rendőr ping-pong ütővel veri a meztelen fenekedet.



Még súlyosabb bűnökért fogakat vernek ki, csontokat törnek el, áramrázás, fej vizes vödörbe dugdosása X időre, kéz tűzbe tétele.

2011. febr. 12. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező, te h*lye vagy, vagy csak szimplán ki akarsz fingatni minden minimálbéres gyorshajtót? :D
2011. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

-"Súlyosabb esetekért bevisz az őrsre, ahol mondjuk a hajadnál fogva bele veri a fejed az íróasztalba, miközben egy másik rendőr ping-pong ütővel veri a meztelen fenekedet."-


Na és persze rendőr csajokkal?

Ez már kissé szado-mazora hajaz.

Egyébként hatalmas durva baromségnak tartom az ötletet!

2011. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ekkora nagy badarságot. Egy ezresért egy pofon jár, vagy hogy gondoltad? Akkor a tanárgyilkoló cigányokat a 46millió helyett, halálra kellene kínozni.
2011. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
rendőrökön múlna simán mindent egyszerre,mondjuk az hogy hajadnál fogva beleveri az asztalba a fejed,utána kapod a büntetésed az már mindennapos,én is átéltem párszor
2011. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!