Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit azért ölnek meg,...

Ha valakit azért ölnek meg, mert úgy gondolják, hogy van nála pénz, vagy van mit tőle ellopni, és mindezt abból következtetik, hogy a kiszemelt áldozat magyar, akkor az miért nem faji alapú gyilkosság? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Tehát végeredményben azért kell meghalnia, mert magyar. Illetve, ha nem magyar lenne, akkor nem kellene meghalnia, mert akkor nem feltételeznék, hogy van mit elvenni tőle. Már pedig, ha valakinek a származása következményeként kell meghalnia, akkor az nem faji alapú gyilkosság áldozata?


Nem látom a különbséget aközött, hogy valakit azért ölök meg, mert azt gondolom, hogy lesz mit elraboljak tőle - hiszen a kiszemelt áldozat magyar, s mint tudjuk a magyaroktól mindig van mit ellopni, ha mást nem pár ezer forintot, esetleg 5-10 tyúkot; vagy valakit azért ölök meg, mert azt gondolom, hogy akkor talán kevesebb rablógyilkosság lesz a környéken - hiszen a kiszemelt áldozat cigány, s mint tudjuk a rablógyilkosságok 99%-át cigányok követik el.


Ha az egyik rasszista gyilkosság, akkor a másik is az. Ha pedig a másik nem az (hiszen a cigány fiatal csak a szegénységtől való elkeseredettségében vagdosta szét késsel az idős néni nyakát), akkor az egyik sem (hiszen őket csak a demográfia helyzettől való elkeseredettség vezette, illetve a mérhetetlen düh, amit az az igazságtalanság válthatott ki, hogy egyszerűen vidéken a cigányok úgy terrorizálhatják már a magyarokat, ahogy éppen kedvük tartja).


A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK, KÖSZI!

(nem kiabálás, kiemelés...)


(Azt most hagyjuk, hogy miért szükséges rablás közben brutálisan meggyilkolni valakit, holott anélkül is ki lehetne rabolni, főleg egy gyengébb idős embert, főleg ha az elkövetők többen vannak, de vannak, akik nem bírnak magukkal, nem tudják mi az, hogy egy ember élete...)


2011. ápr. 11. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Te magad írod, hogy azért ölik meg, mert pénze van, akkor hogy a francba lenne faji gyilkosság (attól eltekintek, hogy a magyar nem egy faj, hanem egy nép)? Ha angol lenne vagy svéd, akkor is megölnék, nem a nemzetisége miatt, hanem mert van pénze, ezt írod te is. Ha azért ölik meg, mert magyar, akkor az rasszista gyilkosság, de amit te írsz, az nem az, dehát ezt írod te is, nem is értem, mi a kérdés. Mindenesetre gyilkosság gyilkosság, felőlem tökmindegy, mi az indok, 30 év dutyi alaphangon.
2011. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az monduk igaz, hogy egy cigány egy másik cigányt nem gyilkolna meg a pénzéért.

Nem tudom, lehet, hogy érzi, hogy a másik cigánynak sincs pénze, mint neki, vagy az is lehet, hogy származására való tekintettel megkíméli a saját fajtáját. De lehet, hogy mindkettő benne van.

2011. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

"mint tudjuk a rablógyilkosságok 99%-át cigányok követik el. "


ezt honnan a büdös lófüttyből "tudjuk"?


Nézd meg Mo. top100-as listáját, alig van rajta cigány. a top10-ben meg pláne.


Nem szeretem a cigányokat, de azt se szeretem ha jön egy bitnáci és átesik a ló túloldalára.

2011. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd meg Mo. top100-as listáját, alig van rajta cigány. a top10-ben meg pláne. "

Mondjuk az első kettő, bár ezt ugye rossz minőségű képekből és külső jegyek alapján ítélem meg, ami nyilván tévedhet akármelyik irányba. A top 10-ben még 1, talán 2 van. A 100-as számolását 25-nél feladtam.

Mellesleg a jellemzően cigányok által elkövetett rablások esetében nem az a dühítő, hogy nagy értékre követik el, hanem hogy a szomszédját, az ugyanolyan mélyszegénységben élőt rabolják ki, mint ő maga, akinek az utolsó 3 tojás, 1000Ft vagy 5 tyúk is óriási érték.

2011. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ők a pitiáner bűnözők, akik a szomszéd kertjéből lopkodják a tojást, tyukot...
2011. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak megemlítem hogy ezeket a top10 meg top100as listákat nem kifejezetten aszerint állítják össze hogy melyik követett el több vagy súlyosabb bűncselekményt hanem hogy hány országban adtak ki ellene elfogatóparancsot.Teszem azt az exrendőr Földesi-Szabó László keresettebb bűnöző mint a Fekete Sereg vezér Magyar Róbert pedig a Földesit 7évre ítélték,csak közben lelépett a bíróságról,Magyart (aki amúgy cigány) viszont távollétében tényleges életfogytigra.

a friss rangsort nem tudom de szerintem még mindig előrébb van az exzsaru

2011. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"a angol lenne vagy svéd, akkor is megölnék,"


Ez kötözködés vagy álnaiv értetlenkedés?


Akkor a kedvedért mondjuk, hogy nem magyar, hanem fehér ember, úgy jó? Mellesleg igen nagy a valószínűsége egy mindentől távoli magyarországi faluban, hogy a 60-70-80 éves idős emberek svédek vagy angolok legyenek, valóban, igazad van... Ugyanis éppen ezekről volt szó, a piti értékekért halálra vert, meggyilkolt idős magyarokról, akiknek nem kellett volna meghalniuk, ha az elkövetők nem feltételezték volna róluk csak azért mert fehérek, hogy van mit elrabolni tőlük. Nem értem miért ilyen nehéz ezt felfogni. Tehát származásuk miatt lettek megkínozva, agyonverve, tehát az én szememben ezek rasszista gyilkosságok. És igen, bárcsak igazad lenne, hogy 30 év böri, csakhogy nem tudom melyik országban élsz, mert ebben az országban úgy néz ki a helyzet, hogy ha valaki cigányt öl, akkor azt orrvérzésig nyomja a média, mindenkinek el kell magát szégyellnie, hogy milyen rasszista ország vagyunk, de ha cigány ölt magyart pl. az általam kitárgyalt módon, akkor jó ha minden tizediket megemlíti a média, pl. az RTL Klub mondjuk úgy 15 másodpercben...

2011. ápr. 12. 00:17
 8/8 A kérdező kommentje:

A 16-20 éves cigány gyerekek nyilván nem fognak bekerülni a top100-ba egy idős ember meggyilkolása miatt, csúsztatni, csúsztatni, csúsztatni, ennyit tudsz...


Inkább nézz be egy börtönbe, nézd meg milyen a cigányok aránya, annak ellenére, hogy vannak nagyon szegény magyarok is (csak ők hajlandóak dolgozni is akár a kertjükben, hogy legyen mit enniük, nem azon gondolkodnak, hogy kitől lehet lopni...) és annak ellenére, hogy cigányság elvileg csak 8-10%-a a magyar lakosságnak.

2011. ápr. 12. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!