Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Általám átadott kulccsal...

Általám átadott kulccsal történt lopás miatt mire számíthat?

Figyelt kérdés

Az áll fent, hogy az egyik barátom az általam neki átadott kulccsal bejött hozzánk és el lopott dolgokat, a tudtom nélkül, nem voltam itthon. Feljelentés lett belőle az ügy most folyik.

20.000 Ft feletti a tétel. A tárgyak egy része megkerült.

Így, hogy a kulcs nálam volt, és önként adtam át neki, hogy majd később visszakérjem csak ő ugye közben bejött, mire számíthatok és ő mire számíthat.


2011. febr. 16. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ö arra számíthat, hogy lecsukják, Te meg arra számíthatsz, hogy a szüleid jól pofán vágnak, vagy lehet, hogy bűnsegédlet miatt téged is lecsuknak.
2011. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a barátod? Manipulatív eszközökkel a bizalmadba férkőzik, majd miután átadod a kulcsot, viszi a holmidat és még te érezd hibásnak magad? Ugyanannyit érdemel, mint az összes többi. Kicsit többet is, mert azok csak elviszik a dolgokat, de nem zúzzák össze az emberekbe és a barátságba vetett bizalmat.
2011. febr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond nem tudom bizonyítani az ellenkezőjét ha hazudni fog ellenem..nincs tanum. Bár a srác már máskor is lopott tőlünk, de akkor nem történt feljelentés, meg is romlott a viszonyunk.
2011. febr. 16. 01:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Bár a srác már máskor is lopott tőlünk, de akkor nem történt feljelentés,"


TE ezek után még odaadtad neki a kulcsot a lakásotokhoz? Akkor tényleg hülye van!

2011. febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tárgyilagos válaszokat kérnék, az ilyen erkölcsi válaszokkal sokra nem megyek..
2011. febr. 16. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, ha te adtad oda a kulcsot, föként, hogy tudtad, hogy elötte is lopott töletek, akkor te bünrészes van a lopásban, örülj, ha nem leszel te is megbüntetve.
2011. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nem bűnsegéd hanem áldozat. Attól még, hogy ő adott kulcsot még nem adta át a tulajdonjogot a lakásban tárolt értékekre. Akár ő adta oda akár elvették tőle, akár nyitva volt az ajtó ha a máséhoz nyúl valaki az lopás.

Odaadom a szomszéd néninek a kulcsot ,hogy ameddign me vagyok otthon locsolja meg a virágaimat és etesse meg az aranyhalat, ha közben megtetszik neki az LCD tévém és elviszi az lopás, és nem én leszek a hibás érte, akkor sem ha a kulcsot odaadtam.

2016. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!