Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi az oka hogy a Vevo, és a...

Mi az oka hogy a Vevo, és a Sony Music entertainment letiltotta a hanánkban való közvetítést?

Figyelt kérdés

A youtub -on böngészve számos olyan helyre, szerző, csatorna és egyéb helyekre bukkanok ahol idézem: "A ....... letiltotta a hazánkban való közvetítést"


És van olyan link hogy: "Tudjon meg többet" ami alatt nincs semmi, csak ugyan az hogy letiltották a hazánkban való közvetítést.


És mik ezek a szerzői jogi okok?


Unom hogy mindíg minden jó videót, zenét letiltanak.


Pedíg "Hazánkban" is van székhelye a Sony Music Entertainment -nek is.


Példának: [link]


2011. febr. 25. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert azok a videót feltöltők nem fizetnek jogdíjat.
2011. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha azok a videófeltöltők nem tennék ki ingyenreklámnak a zenét, a kutya se menne el a koncertre. Nekem abból van elegem, hogy "fú, most kétezer forintos albumot töltöttél le, ejnye" de abba nem gondolnak bele, hogy ha nem tölthetném le a zenéjüket, nem mennék el koncertre sem, ami pedig lényegesen nagyobb bevétel. A szám olyan egy előadónak, mint kiállítás egy festőnek.
2011. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Abba, The Day Before You Came. Régi dal klipje. Letiltották. Kérdem én: és akkor hol nézzem meg? Mert megvásárolni sehol sem lehet. Direkt utána néztem. A másik pofára esés, ugyanaznap, egy Dwight Joakim klip. Amerikai country énekes. Dalait, nevét Magyarországon alig ismerik. Klippjét nem árusítják. Ha nincs alternatíva, az nem cenzúra, az megvonás. Arrogancia a köbön.
2011. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!