Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha több, mint egy éve kb. fél...

Ha több, mint egy éve kb. fél évig rendszeresen (kb.3-4 hetente) fogyasztottam drogot (fű), azért elővehetnek most?

Figyelt kérdés
Behívtak tanúvallomást tenni, természetesen a konkrét ügyet nem nevezték meg, mivel telefonon hívtak. Valószínű egy régi cimborám lebukott drog birtoklása és terjesztése, kereskedelme miatt, és így találtak rám, én viszont ebből a körből önhatalmúan, önerőből kiléptem már több, mint egy éve. Bár előtte sem voltam függő, sem terjesztő, sem semmi. Sőt, az illetővel sem tartom a kapcsolatot hónapok óta. Így, ha esetleg rákérdeznek kihallgatáson, számíthatok valamire?
2011. márc. 2. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha már több, mint egy éve nem tartod a kapcsolatot az illetővel, és a kihallgatás közben olyasmit kérdez a nyomozó, amire a saját érdekedben jobb lenne, ha nem válaszolnál, akkor annyit kell mondani, hogy nem emlékszel rá. Ezzel nem tudnak mit csinálni. Egyébként meg nyugodj meg, nem veszik ezt annyira szigorúan, mint a tv-ben "előadják".
2011. márc. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz egy ügyvédet. Azért is elővehetnek, ha akarnak, hogy noha tudtad, hogy az illető terjesztő, mégsem jelentetted.
2011. márc. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:

Elóször is gratulálok. Másodszor, nem lehet kimutatni egy év után semmit. Ha más balhéd nem volt, kövesd Clinton elnök példáját:

http://www.youtube.com/watch?v=Bktd_Pi4YJw&feature=related

KIpróbáltam, nem tetszett, néha a társaság kedvéért szívtam, de nem tüdőztem le (I didn't inhale :-)

2011. márc. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az én szavam lesz a döntő az ügyben, de azért köszi. Ügyvédet pedig nem fogadok ennyi miatt.
2011. márc. 3. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!