Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi kell ahhoz, hogy üzletem...

Mi kell ahhoz, hogy üzletem lehessen?

Figyelt kérdés
Szüleim szeretnének egy dísz állatkereskedést nyitni,de nem tudjuk,hogy milyen engedélyek kellenek hozzá.Valaki tudna ebben segíteni?
2011. márc. 4. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Pénz!
2011. márc. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 doboszoli ***** válasza:

Mielőtt egy forintot is beleölsz, nézd ki a helyiséget, és az önkormányzatnál kérj elvi állásfoglalást, hogy engedélyezik-e.

Utána következnek a szakhatósági engedélyek, majd a vállalkozói, működési engedély.

Bejelentkezni APEH-hoz, TB-hez, könyvelőt keríteni.

Annak is nézz utána kérnek-e hozzá szak végzettséget, mert ezen megbukhat a mutatvány. Ez a vállalkozóihoz kellhet, de elfogadják a fénymásolatot...

Sok sikert, türelmet!

2011. márc. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szakvégzettség kérésének hol lehet utánanézni?
2011. márc. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is mérd fel a keresletet és a kínálatot.

Másodszor pedig jó üzleti érzék.

Aztán jöhetnek az engedélyek.

Sok sikert és kitartást kívánok

2011. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 doboszoli ***** válasza:
Hívd fel az Ocsmányiroda vállalkozói engedélyek kiadásával foglalkozó ügyintézőjét, mert ha kell, ő kéri.
2011. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ.


Amúgy azt hol tudom megnézni,hogy mihez kell szakvégzetstég?

2011. márc. 4. 12:08
 7/7 doboszoli ***** válasza:

Nem tudom, most mi a módi, de amikor én váltottam, öt éve, mindenhez kellett, még éjjeli őr is csak vagyonőrivel lehettem volna.

Egyetlen lehetőség volt amihez nem kellett az általános épülettakarítás. A kocsmához már kérték a vendéglátó üzletvezetőit. Jó volt a fénymásolat is...

2011. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!