Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy lehessen...

Mi kell ahhoz, hogy lehessen egy saját kis üzletem? (kávézó mondjuk)

Figyelt kérdés
Nem tudom ennek a menetét, de szeretnék majd sok pénzt keresni...ezzel lehet egyáltalán? (Tudom hogy az induláshoz is sok pénz kell)
2011. júl. 19. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább az ami a háborúhoz:

pénz, pénz, és mégtöbb pénz.

2011. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Értelmetlen a kérdés.
2011. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Mi kéne?


- Pénz

- Üzlethelyiség

- Engedélyek

- Berendezés

- Alkalmazottak

- Végzettség

2011. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válasz hasznos volt, köszönöm! Második "válaszoló"-t sajnálom, hogy nem sikerült megérteni a kérdést. Talán majd egy egyszerűbbet;)
2011. júl. 19. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Kell hozzá kávéültetvény is.
2011. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Azért értelmetlen, mert senki nem alapít úgy vállalkozást, hogy legyen mondjuk kávézó. Ha mégis, akkor szinte 100% hogy abba belebukik, bármennyi is a kezdőtőkéje.
2011. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Húha...ez nekem is magas. Hogy alapítasz vállalkozást elképzelés, ötlet nélkül?

Ha kávézót akarok csinálni, akkor kávézót csinálok, nem pedig szoftverfejlesztő céget, várva, hogy hátha majd kinövi magát kávézóvá, vagy magasépítő céggé. :)

2011. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Mi túl egyszerű emberek vagyunk, hogy megértsünk egy zsenit.
2011. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Épp ez az hogy nem akarok én már holnap vállalkozást alapítani, Isten ments, szimplán csak kíváncsiságból kérdeztem, érdekel ez a dolog, de semmit nem értek hozzá.


Azt viszont nem értem, miért kell undoknak, cinikusnak lenni?

Aki értelmetlennek találja a kérdést, vagy "nem érti meg a zsenit"...az mi a fenének ír?

2011. júl. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!