Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kicsi gyerekeknek személyi...

Kicsi gyerekeknek személyi igazolvány? Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Kb két hete cseréltettem a gyerekek lakcimkártyáját,amikor is közölték velem,hogy az új törvény szerint fényképes személyi igazolványt IS kell csináltatni nekik.

Normális aki ezt a törvényt hozta?Mégis mennyibe fog ez a marhaság kerülni az adófizetők pénzéből?


2011. márc. 7. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem marhaság,mert az Únión belül viheted a kicsit útlevél nélkül a szem.igazolvánnyal.
2011. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell,hanem lehet.És ha utazol vele,akkor tényleg jobb,mint az útlevél,mert ingyen van.
2011. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem az ügyintéző azt mondta,hogy kell.Tehát akkor kötelező.És akinek nincs szándékában utazni?(mert gondolom evvel nem vagyok egyedül)Örülünk,hogy luk van azon a bizonyos helyen nem ,hogy külföldi utazást tervezzünk.
2011. márc. 7. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten cseréltem a lakcímkártyáját,és nem mondtak ilyet.A lehetőség meg eddig is megvolt.Ha meg mégis kötelező,akkor sem érdekel,mert egy fillérembe sem kerül.
2011. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!