Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni jogilag az...

Mit lehet tenni jogilag az ilyen oldal ellen?

Figyelt kérdés

www.napiszar.com

Még nem raktak engem fel, de az eggyik "jóakaróm˝" már értesített róla hogy beküld egy képet IWIW ről amin a barátnőimmel vagyok.

Személyi jogok megsértése ok. De HOGYAN hiszen ez a honlap valaki SAJÁT tulajdona... nem olyan mint a Gportal, Mlap stb.)


ui: NEM SZERETNÉM REKLÁMOZNI A WEBOLDALAKAT LEHET HOGY TILTJA ITT A SZABÁLY, DE SAJNOS MÁSHOGY NEM TUDOM MEGMUTATNI MIRŐL VAN SZÓ :)


2009. febr. 24. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Basszus, ez durva. Nem ismertem eddig az oldalt, de ááááááh! Persze, vannak emberek, akiknek nincs semmi önkontrolljuk. De ettől még nem kéne őket kitenni a kirakatba, hogy mindenki rajtuk nevessen!

Komolyan vannak, akik szerint ez az oldal vicces? Ez inkább szánalmas. Nem tudom, biztosan van valami módja, de sajnos én nem vagyok jogász.

2009. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Most komolyan... ezek szerint szerinted is gáz a kép. Akkor miért nem szeded le? Miért rakod ország-világ elé?


Egyébként szerintem vicces a napiszar.

2009. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
napiszar az király! szedd le a béna emós képeid és nem kerülsz fel!
2009. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem sokat tudsz tenni az oldal ellen, ilyen "apróságokkal" nem igazán foglalkoznak.
2009. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Az a rossz hír, hogy mivel Te magad tetted publikussá a képet azáltal, hogy feltöltötted IWIW-re, ezért így nem igazán lehet mit kezdeni a helyzettel.

Következőre gondold meg, hogy milyen képet teszel ki magadról olyan oldalra, ami bárki által szabadon látogatható. :/

2009. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
viccelsz, ez a kedvenc oldalam. és azt azért lássuk be hogy tényleg elég szélsőséges embereket szoktak fölrakni az oldalra. egyébként teljesen igaza van az előttem válaszolónak, azzal hogy kitetted iwiwre a képedet nem tehetsz semmit.
2009. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Napiszar kurv@jó, bár bozolaci kicsit levitte a színvonalát, régen jobb volt, de aki olyan, mint a gay of the dayesek vagy az a mai emo csóka aki tolta h jujj a fogorvos jujj hát az tiszta lol:D


Jah Emokkal nincs bajom volt pár emos bnőm.

2009. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez jó! Kösz a linket!

:D

2009. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem az ilyeneket, már akik ezt az oldalt csinálják. Főleg azt nem értem miért vannak ráállva az emokra. Talán irigykednek hogy az emok fel tudják valamivel hivni magukra a figyelmet, nekik meg csak úgy megy ha mások képeit kritizálják? Bárcsak megérteném ezt... (nem, én nem vagyok emo, csak utálom mikor lenéznek valakit csupán a stílusa miatt)
2009. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Namost ha Iwiw-re felrakható a képed, akkor máshová miért nem? Eleve nem kell "gázos" képeket felrakni. Te raktad a világ elé a képeidet, akkor magadat is perelnéd a személyiségi jogaid megsértéséért?
2009. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!