Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni jogilag az...

Mit lehet tenni jogilag az ilyen oldal ellen?

Figyelt kérdés

www.napiszar.com

Még nem raktak engem fel, de az eggyik "jóakaróm˝" már értesített róla hogy beküld egy képet IWIW ről amin a barátnőimmel vagyok.

Személyi jogok megsértése ok. De HOGYAN hiszen ez a honlap valaki SAJÁT tulajdona... nem olyan mint a Gportal, Mlap stb.)


ui: NEM SZERETNÉM REKLÁMOZNI A WEBOLDALAKAT LEHET HOGY TILTJA ITT A SZABÁLY, DE SAJNOS MÁSHOGY NEM TUDOM MEGMUTATNI MIRŐL VAN SZÓ :)


2009. febr. 24. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
az egyik legjobb oldal a napiszar :)hihetetlen milyen kritikán aluli egyének vannak rajta :D
2009. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
75%
Jó az oldal sőt!!!!!!!! De néha elég gáz képeket raknak fel mivel nemis viccesek semmi értelme..de ők tudják....
2009. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
77%

szia

elarulom: semmit. miutan orszag vilag ele tartad a kepeidet egy kozossegi oldalon (nyilvan el se olvastad a regisztracios felteteleket es mukodesi szabalyzatot), barki barmire felhasznalhatja. igyjaras tipikus esete

2009. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
67%

Semmit. (A kedvesem jogász, szóval ezt veheted kézpénznek.) Még egyszer: SEMMIT. Hál' Istennek, mivel ha valaki olyan nyomorék (pl. hogy emo-s az már önmagában feljogosítja erre a jelzőre), hogy a napiszar szerkesztősége úgy dönt, hogy felkerülhet a képe az oldalra, akkor azt biztosan MEG IS ÉRDEMLI.

Egy gyors példa: Vegyünk egy emo-s majmot, aki inkább néz ki valamiféle pszichiátriatölteléknek, mint normális embernek, pl. gusztustalan hajat hord, férfi létére sminkeli magát, az ízléses öltözködéshez hozzá sem tud szagolni. A legszörnyűbb, hogy mindezt azért teszi, mert ő annyira buta, együgyű és korlátolt (mint minden emo, scene, stb.), hogy azt hiszi ettől lesz egyéniség, és mivel még BÜSZKE IS MAGÁRA, készít kismillió képet nagyrészt a fürdőszobában. Aztán a totális exhibicionizmusát megcsillogtatva szerelmesen néz önmaga gusztustalan képére, és támad egy olyan érzése, hogy ezt egy közösségi oldalon MEGOSZTJA A NAGYVILÁGGAL. És - csak el kell olvasni pl. az iwiw regisztrációs szabályzatát - ahogy a fotója felkerül egy ilyen sitera, onnantól kezdve már nem az ő tulajdona, BÁRKI BÁRHOL felhasználhatja, szabadon módosíthatja. A napiszar csak annyit tesz, hogy gyűjti a magukat fantasztikus egyéniségnek gondoló nagyarcú nyomorékokat, és megmutatja az embereknek, hogy milyen genetikai hulladékok léteznek kishazánkban és a nagyvilágban.

A képlet egyszerű: Aki szeret az ilyeneken nevetni, az látogatja az oldalt, AKI PEDIG NEM, AZ NEM! Lehet dönteni, nem kötelező. Mint ahogy emo-nak sem lenni kötelező, idióta módon kinézni sem kötelező, iwiw-re feltenni az átlagember számára erősen sokkoló képeidet sem kötelező, így elkerülheted azt, hogy a napiszaron köss ki. Ilyen egyszerű: Aki nem érdemli meg, hogy oda kikerüljön, az nem is fog. Aki meg csak az esélyét érzi, hogy kikerülhet oda, az már önmagában ciki. (És ez egy lépcsőfok a gyógyulás felé. A második lépcsőfok az lenne, ha TÜKÖRBE NÉZNÉL, és elgondolkodnál azon, hogy miért néz ki úgy a fejed, hogy esélye van annak, hogy azon több ezer ember röhögjön. Harmadik lépés: Csinálj vele valamit! Pl. nézzen ki homo sapiens-sapienshez méltóan.)

2009. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

[link]


nincs hozzáfűznivalóm ... :S

2009. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
egyébként le vagytok maradva, most a raj a menő, emok le vannak szarva.
2009. márc. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
50%
Én Hoolie-t bírom, úgy belé basznék valamit :D
2009. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Ebből legfeljebb tanultál. A napiszarnak épp vmi ilyesmi lenne a lényege a szórakoztatás után. Hogy kapj egy kis hiodegzuhanyt és magadba szállj. Nekem is voltak pillanataim amikor nagyeséllyel kötöttem volna ki ott(még fiatalabban), de sose tégy olyat amiről tudod, hogy egy érett eber megbánná. Mert egyszer te is lezsel érett ember.
2009. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
47%

Hasonló dolgokon kattog az agyunk (:

Valóban azzal, hogy kiraktak, ha netről szedték a képet, nem tehetsz ellene semmit.

De szerintem a kommentes írások miatt simán lehetne rágalmazásért eljárást indítani, max kiröhögnek (; Vagy a személyes levelekért.. bár nem tudom hogy van ez, majd utánanézek.

Egyszerűen szólva szánalmas, amit művelnek. Inkább ez Magyarország legalja, nem azok, akiket felraknak.

Gratulálok mindegyik embernek nevezett kis gyíkarcnak. Itt mutatkozik be Magyarország. Ha valakinek más a stílusa, mást szeret, más színű a haja, máshogy áll egy hajszála, akkor cikizzük, rúgjunk bele, oltsuk, mert ő nem olyan kis átlagos, mint mi magunk.

Kérdezném, hogy: IRIGYSÉG?

De persze erre meg jönne a sok kifogás, hogy ki akar olyan lenni, mint ők.

De nem, nem irigység, szimplán nyomiság, unalom stb..

El sem merem képzelni, hogy az ilyen kis csicskáknak milyen lehet a lelkivilága.


L E G A L J A

2009. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
legutolsó válasszal egyetértek.ha valaki túlsúlyos vagy csak más mint az átlag emberek vagy valami betegsége van abba miért kell egyből BElERÚGNI ? az oké hogy felrakják mert megtehetik de MIÉRT?! kíváncsi lennék ezek az adminok akiké az oldal hogy néznek ki -.-' annyira csúnyák hogy nem merik felvállalni az arcukat -.-
2009. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!