Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nyuszi vagyok, hülye v csak...

Nyuszi vagyok, hülye v csak becsületes?

Figyelt kérdés
Ellátás nélkül vagyok, a BPJ-hez nem fér a pofámra a különköltözés, nem keres százezreket a férjem, két gyerekkel alig tudunk megélni.
2011. ápr. 1. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
MAGYARUL?
2011. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Én sem értem.

Azt igen hogy nincs pénzetek meg hülyék vagytok magyarok nagy része már csak ilyen.

De miért vagy nyuszi vagy becsületes?

2011. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem az vagy, aki semmit nem tudott elérni az életben, és ezt azzal magyarázza, hogy ő becsületes és nyuszi, ahelyett, hogy rájönne, csak saját magának köszönheti a helyzetét.
2011. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán mind három,talán egyikse... Honnét tudnám ezt megállapítani az anyagihelyzetedből?
2011. ápr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A nyuszit gyávaként értettem, a becsületest meg azért, mert aki kamuból nyilatkozik a különélésről az mind csaló.
2011. ápr. 2. 08:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy én tehetek a helyzetemről, nem is rád fogom. Majd ha évekig nem lesz munkád, mert a gyerekeid miatt nem vesznek fel sehová, a munkaügy tanfolyamokra besorol és azokkal meg nem vesznek fel sehová, mert nincs gyakorlatod akkor okoskodj!
2011. ápr. 2. 08:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és a BPJ-t a közmunka miatt szeretném, ugyanis nem derogál a munka!
2011. ápr. 2. 09:08
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vittem semmire. Valóban ma már 1 diplomával kitörölhetem, lásd a debreceni Noémit, pedig neki 3 is van.Tavaly irodai kisegítő voltam közcélúként, olyan felettesnek dolgoztam, aki a 8 órásból nem tudott 6 órás bért számolni.

Sajnos az ellátás nélkülieket a munkaügy sem közvetíti.

2011. ápr. 2. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeretjük felhozni, hogy bezzeg nekünk diplománk van. Nade milyen? Diploma és diploma között is van különbség, nekem is van és szinte azonnal kaptam jól fizető munkát vele. Azért mert van egy haszontalan szakma mellé egy diplománk még nem kell elvárni, hogy munkát is adjanak mellé.
2011. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg településenként van sok különbség. Nem csak Bp és vidék, hanem vidék és vidék között is.
2011. ápr. 3. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!