Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes lenne hívnom a rendőrs...

Érdemes lenne hívnom a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyám azt hiszi rólam, hogy drogozok. Pedig egyáltalán nem. Folyton zaklat, nincs magánéletem, terrorizál lelkileg. Hívjam őket? Van más út?
2011. ápr. 5. 02:09
 1/7 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ez a rendorseg hataskorebe tartozna. Esetleg megprobaltatok mar normalis ertelmes ember modjara leulni es megbeszelni a dolgot?
2011. ápr. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

másik kérdésnél is írtuk, költözz el!


menj ki külföldre valami kulimunkára/idénymunkára/vécépucolónak, ahhoz nem kell végzetség

2011. ápr. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináltass egy drog tesztet, és mutasd meg neki.
2011. ápr. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már volt két drogteszt, de neki nem elég. Mániákusan az igazát akarja bizonyítani. ELKÖLTÖZNI PEDIG NEM TUDOK. max nyáron, de az se biztos. Normálisan vele nem lehet beszélni. Mondtam neki ésszerű dolgokat, de azokat el sem akarja hinni. Nincs logikája, nincs reális gondolkodása. Semmivel sincs tisztában. Folyton lelkileg terrorizál.
2011. ápr. 5. 06:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem néztem meg az első drogteszt eredményét, de azért mondták, hogy találtak valamit, de azt már nem mondták, hogy mit.
2011. ápr. 5. 06:28
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Elmeorvost hívass hozzá.
2011. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát a koka kólának elvileg azért lett ez a neve mert kokaint tartalmazott :D
2011. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!