Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi az esélye, hogy megbünt...

Mennyi az esélye, hogy megbüntetnek autó első ablak sötétítéséért?

Figyelt kérdés

Nem lehet csak 75%-ban fény átereszteni.

Viszont ismerősöm több mint 6 éve sötétített üvege van a kocsin, és azt mondta olyan 100 szer állította meg a rendőr, és semelyik nem kérdezett róla semmit.

Pedig Ő is tudja, hogy törvény ellenes.

Most akkor mennyi az esélye, hogy majd engem megbüntetnek, aha megállítanak igazoltatni?


2011. ápr. 9. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Rendőrtől függ.

Minket már állítottak meg úgy,hogy az első 2 ablakra nem is volt engedélyünk.

Azt mondta,hogy nem akar belekötni de szedjük le mert megbüntethetnek érte.

2011. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Semennyi. Magyarországon többszörös gyilkosokat és népirtást a szó legszorosabb értelmében elkövetőket, valamint milliárdos sikkasztókat sem büntetnek meg. Kit érdekelne egy ilyen szar?
2011. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Hat nekem mar vontak ki az autom miatta forgalombol. Igaz az eredeti intezkedes nem ez miatt volt, de aztan osszevesztem a rendorrel es a vegen ebbe bele tudott kotni. A vegeredmeny egy ujra muszakiztatott auto lett folia nelkul es visszakaptam a forgalmit. Amugy rengeteg auto maszkal vakfekete ablakokkal es senkit nem erdekel. Amugy hulyeseg is, mert ha felveszek egy rossz minosegu, sotet, a szineket torzito napszemuveget akkor ugyanugy nem latok.
2011. ápr. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doboszoli ***** válasza:
57%
50% az esélyed...
2011. ápr. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
baromság azegész, de megbüntethetnek érte, rendőrtől függ, és bizony ha kifogsz egy kötekedőset, a helyszínen el is veheti a forgalmit
2011. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!