Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A legfelsőbb bíroság honlapján...

A legfelsőbb bíroság honlapján, az "üvegzseb" menüpont mit takar?

Figyelt kérdés
már több helyen láttam egyébként
2011. ápr. 13. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"az Üvegzseb menüpont alatt találhatók mindazon, az államháztartással összefüggő közérdekű adatok, amelyeknek közzétételét Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény és az államháztartás müködési rendjéről szóló 217/1998.(XII.30.) Korm. rendelet írja elő."


Szerintem ennél érthetőbben nem lehet megfogalmazni.

2011. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény és az államháztartás müködési rendjéről szóló 217/1998.(XII.30.) Korm. rendelet írja elő"


Hát ja, fejből vágja mindenki a törvény, rendeleteket...-.-"


Üvegzseb elnevezés onnan ered, hogy az üveg átlátszó, így látható, hogy mennyit költ s mire. Nagyjából.

2011. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell fejből vágnia, de mivel le van írva feketén fehéren, szerintem utána tud nézni és nem itt kell feltenni a kérdést és várni rá a válaszokat.

Volt, aki azt kérdezte, hogy egy kilogramm hány dekagramm. Szerintem ez az oldal nagyon nem erre való.

2011. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a pártfinanszírozási (gondolok itt a kampányokra , mármint hogy honnan volt rá pénz ) is nyilvánosak?
2012. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!