Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nem fizetem ki a kamarai...

Ha nem fizetem ki a kamarai tagdíjam úgy bevonja a rendörség az engedélyem. Ez az engedély 3 hónap múlva lejár és az újhoz viszont már nem kötelező a kamarai tagság, ÉS MINDENHOGY KI KELL VÁLTANOM. Fizessek?

Figyelt kérdés
Személy és vagyonőr kamarai tagságról van szó:
2011. ápr. 14. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Te egy törvényjavaslatra alapozol, ami ráadásul (ha megszavazzák) 2012-ben lép életbe?
2011. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rendőrségen nem tudják: te tagvagy-e csak ha egyszer hivatalosan ellenőriznek.amit kijátszhatsz!
2011. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha törölnek a k.tagságból akkor nem értesítik a rendőrséget?
2011. ápr. 14. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:

A rendőrségen nem tudják: te tagvagy-e csak ha egyszer hivatalosan ellenőriznek.amit kijátszhatsz!


Egetverő baromságot írtál, a Kamara leadja a Rendőrségnek, hogy nem fizetsz, majd kapsz egy levelet, hogy sűrgősen add le az igazolványod.

Legalább 1 év hátralékkal.

Tapasztaltam.

2011. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
írja meg már valaki,mi a teendő ha abe nem fizetett kamaratagsági miatt vonják be az igazolványt
2011. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az idén még annyi, hogy megint beregisztrálsz a kamarába (Pest megyeinél 2500 Ft) és kiváltod az engedélyt.


Mivel jövőre már nem kötelező a kamara (Hála istennek!), így nem kell semmi az igazolvány kiváltásához! A legtöbb embernek úgyis pont most kell újítani az igazolványokat némi papírmunka és némi készpénz ellenében...

2011. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!