Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Szolnokon van a bejelentett...

Ha Szolnokon van a bejelentett állandó lakcímem, de elköltöztem Jászberénybe, és munkanélküli leszek, akkor a jászberényi munkaügyi kp. szolgáltatásait igénybe vehetem egy ideiglenes lakcímmel?

Figyelt kérdés
(azaz tartózkodási hellyel),vagy vissza kell járnom Szolnokra, vagy jelentkezzek be Jb-be állandó lakcímre?
2009. márc. 2. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem igen, csak szociális segélyt nem kapsz. Legalábbis én is így jártam. Csak én egy másik városból költöztem pont Szolnokra :-) De a munkanélkülit ugyanúgy folyósították, sőt még tanfolyamra is a szolnoki Munkaügyi Kp. küldött, meg Ő is finanszírozta.

2009. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Budapestre regisztráltattam tartózkodási helyet ugyanilyen okkal, és nekem is rendben ment minden, nem kell állandó lakcímet változtatni.
2009. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!