Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha vettem egy övet másfél...

Ha vettem egy övet másfél éve, és két év garancia volt rá (nincs rá írva), de azóta ott már csak fél évet adnak, akkor most visszavihetem?

Figyelt kérdés
időközben megváltoztatták a garanciaidejüket, és sajnos a blokkon nincs rajta, h akkor még két év járt. Van értelme ragaszkodnom hozzá, h ez még garanciális, vagy megcsinálhatják h nem cserélik ki?
2011. ápr. 18. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked semmi közöd ahhoz most mennyi időre adják. Nem most vetted.
2011. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy próbát mindenképp megér, de elkéne fogadniuk, oylan nincs hogy te megveszel valamit 2 év garanciával, aztán közben meg másfélév múlva azzal jönnek hogy hoppá, bocs, már nincs rajta.
2011. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
régi a kérdés, de azóta megoldódott, a deichmannban visszafizették a teljes árat. köszönöm a válaszokat
2011. okt. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!