Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Önkormányzatnál dolgozom....

Önkormányzatnál dolgozom. Nagyban megy a kirúgás sorozat. Mindenki közös megegyezéssel megy el. Mi ebben a jó, a rossz? El kell fogadni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

Pl. ha most engem megválasztanak egy város polgármesterévé, már a választás előtt felállított listámat raknám be pozíciókba.

Nincs szükségem az előző rendszer darabkáira, hogy még azon is agyaljak ki keveri a szrt a hátam mögött.

Új vezetés>>>új közalkalmazottak ennyi.

"Z"

2011. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:25

Nem tudom, mennyi idős vagy. A gondolkodás módod pedig egyezik azokéval, akik csak a pártoskodást ismerik.

Arra nem gondolsz, hogy van, aki szimplán "csak" végzi a munkáját, pártállás nélkül?

2011. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Anyám a MÁK-ban dolgozott, onnan is küldtek el embereket. Persze, azért vettek is fel, de csak diplomásokat (anyámnak meg nem volt diplomája, ráadásul a kollégai között is kevesen voltak diplomások, de ők is jócskán túl voltak a 40-en).

Szerintem azt kell nézni, hogy az ember el tudja látni a feladatát, nem kell mindenhol túlzásba vinni a képesítéseket (bár, aki, nagyon akar és jó kapcsolatai vannak, őt akár, érettségivel is el tudják helyezni).

2011. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

04.21 16:05-ös.

Önkormányzat politikáról szól. Szerintem ez teljesen normális, ha valaki a saját embereivel akar dolgozni. Vannak precedensek, hogy magasabb beosztásban lévő is maradhat. Nyilván egy takarítónőt nem rúgna ki z új vezetés, de pl.: egy irodást szerintem el kell küldeni, mert fontos papírok fordulhatnak meg a kezében.


Szal: el kell fogadni. Ha nem akarsz lapátra kerülni nyalnod kell és oda húzni ahol az erő van.

"Z"

2011. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mentek a pontok.
2011. ápr. 22. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!