Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg írhatok panaszlevelet...

Tényleg írhatok panaszlevelet egy élelmiszer gyártó cégnek? Hogyan fogalmazzam meg kb. a levelet?

Figyelt kérdés
A kalifa által gyártott avas, keserű dióról van szó?
2011. ápr. 24. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldd vissze nekik. Elég annyit írni: Egyétek meg!
2011. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

panaszlevelet minden gyártónak lehet küldeni.

Nem kell bonyolultra gondolni.


pl


Tisztelt ...!


Pécsen a kispista utcai spár üzletben vásároltam 2 csomag Kalifa márkájú darát diót. Felhasználás előtt megkóstoltam, és észrevettem, hogy meg van avasodva, pedig a minőség megőrzési ideje nem járt még le (minőségét megőrzi 2011.08.31).

Ez engem nagyon kellemetlenül érintett, mivel az elkezdett süteményt nem tudtam befejezni, és így a húsvétra szánt édesség elmaradt.

Mellékelve küldök a termékből mintát. Kérem a mintát megvizsgálni, és kérem, hogy az engem ért kárt térítsék meg.

A zacskón található kód a visszakövethetőség segítségére: xxxxxxxx


Tisztelettel:

Gipsz Jakabné



Ha csak annyit küldesz: "egyétek meg", akkor azzal semmit nem nyersz. Bunkó stílus csak ellenállást vált ki mindenkiből.

Ők se direkt csinálnak rossz terméket, lehet, hogy a beszállítójuk hibázott, és erről jobb ha tudnak.

2011. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg írhatsz nekik. Valószínűleg lesz..rják. A nagy cégek től ne számíts jobbra.
2011. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kalifát gyártó cég csak szeretne nagy cég lenni.

Egyébként általánosságban nem igaz, hogy leszarják. Nem szeretnek az aktívban és a fókuszban szerepelni.

2011. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!