Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az Eon-hoz szeretnék levelet...

Az Eon-hoz szeretnék levelet írni, hogyan fogalmazzam meg? (lenn)

Figyelt kérdés

Későbbre szeretném kérni tőlük a fizetési határidőt, és ezt szeretném megfogalmazni, soha nem voltam fogalmazásból. Már annál elakadtam, hogy mi legyen a megszólítás: "Tisztelt Eon?" ?!

Előre is köszönöm a segítséget!

21/L


2010. szept. 17. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Gyakori Kérdések vagyok 9999. Internetváros Domain út 23 lakos,Ügyfélszámom pedig az alábbi: 123456789.

Kérvényezni szeretném a fizetési határidőm havi eltolását minden hónap 14.napjáig.Szeretném megtudni,hogy ehhez milyen iratokat és egyebeket kell eljuttatnom Önökhöz akár személyesen,akár elektronikus úton.

Tájékoztatását előre is köszönöm.


Gyakori Kérdés

2010. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fenti megfogalmazás önmagában jó, de a fizetési határidőt csekkes fizetésnél nem módosítják, csak akkor ha csoportos beszedéssel fizetsz. Ott lehet beállíttatni, hogy hó 5, 15 vagy 25-n vonják le a számládról a pénzt

Csekknél a fizetési határidőt a rendszer automatikusan generálja, ügyintéző nem nyúlhat bele.

2010. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm először is mindkettőtöknek!

Én azért megpróbálok nekik írni egy levelet, hogy hátha tudnak a csekkes befizetési határidőt kitolni...

2010. szept. 18. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!