Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a személyes gondoskodást...

Mi a személyes gondoskodást nyújtó ellátások nevű törvény lényege?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 14:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem.
2011. máj. 5. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy az államnak nem lesz pénte kifzetni a nyugdíjakat, ezért mndenki gondoskodjon magáról ahogy tud. A szülőkről való gondoskodás alkotmányba foglalásának ugyanez a célja.

Majd lehet az emberekre mutogatni amikor nem lesz pénz.


"Nem teljesítik az alkotmányos, és törvényes kötelezettségeket"

2011. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem vizsgán el kell magyaráznom a törvény lényegét, de semmi konkrétat nem tudok kiszedni belőle. Ok, hogy be kell nyújtani egy kérvényt az önkormányzathoz, de minek? Miért? Mire jó ez? Mit kérvényezek meg?
2011. máj. 5. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Írd be a Google-ba,és ott többet is megtudsz a törvényről.

Röviden: a szociális juttatásokat jelenti: család támogatás,ingyenes iskolai tankönyvek,szociális intézménybe való elhelyezése betegeknek-öregeknek stb.

A kérelmbe a kért támogatást kell írni,megindokolni,hogy miért kéred,igazolni,hogy mennyi a család jövedelme stb.

2011. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:O Igazán nagyon köszönöm, mostmár minden világos.
2011. máj. 5. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2011. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!