Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kulfoldi allampolgar leszek...

Kulfoldi allampolgar leszek hamarosan. Jelenleg magyar allampolgar vagyok. Ha megkapom a kulf. Allampolgarsagot akkor kettos allampolgar leszek, ehhez kell valamit inteznem Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Milyen papirokat kell beadnom?
2011. máj. 5. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem attol, hogy van 1 tulajdonod, nem kell allando lakcimet oda bejelenteni az Okmanyirodaban. Ettol meg a te tulajdonod. Felesleges bejelentkezned oda, ha ugysem elsz ott. Ha meg visszamesz Mo-ra csak nyaralni, akkor igy sem, ugy sem latnak el "ingyen", mert nem fizeted a TB-t. Ezt mar nagyon komolyan veszik.
2011. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ertem! Akkor fizethetek!

Koszi,minden kerdesemre valaszt adtal!!:)

2011. máj. 5. 18:44
 13/16 anonim ***** válasza:
Minek jelentkezel ki? A kanadai TB olcsóbb?
2011. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azert akar Mo-rol kijelentkezni, hogy ne kelljen a magyar TB-t fizetnie, ha egyszer nem ott lakik es ugysem hasznalja, hisz azzal o Kanadaban semmire sem megy. Ha Kanadaban lakik, ugyis ott kell fizetnie maga utan. Minek fizessen duplan?
2011. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves Deli Szomszed!:)

Kanadai Magyar Nagykovetsegen eltudnam intezni, hogy kulfoldon letelepedettkent legyek bejegyezve.(lakcim kartyat es a szemelyit kellene elkuldenem)Felhivtam oket es ezt Te is mondtad.

Viszont,ha nem ezt csinalnam,hanem anyukamat meghatalmaznam,hogy Magyarorszagon,hogy jelentsen ki az allando lakcimemrol. Ezt irtad,hogy ez megoldhato.

Viszont az problema,hogy sehol sem vagyok bejegyezve?

A szemelyi igazolvanyomat nem szeretnem,ha elvennek,kulonosen igy,hogy hazatelepulunk nemsokara.

Ezzel kapcsolatban tudsz valamit?

Nagyon szepen koszonom!!!

2011. máj. 6. 21:51
 16/16 anonim válasza:
hú de régi poszt:) ha mégaktuális: miért költöztél haza , ha haza jöttél? és milyenvolt kint?:)most készülök kiköltözni, tanácstalan vagyok. köszi előre is. priviben is irhatsz.
2016. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!