Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan szerezhetem meg a...

Hogyan szerezhetem meg a Magyar állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Az anyám magyar volt és úgy tudom hogy azután meg lehet kapni, de már meghalt. Szóval akkor milyen papírt kell felmutatnom?
2011. máj. 23. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha ilyen szépen tudsz magyarul, akkor lazán meglesz, csak be kell vágni a himnuszt, meg a zsidesz felépítését.
2011. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen állampolgár vagy?
2011. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honosítással nyerheted el a magyar állampolgárságot, esetedben nincs szükségi alkotmányi alapismeretek vizsgára sem, csak a magyar nyelvtudásodat kell igazolni. A lakóhelyed szerinti polgármesteri hivatal anyakönyvvezetőjénél érdeklődj, neki kell benyújtani ugyanis a kérelmet. Gondolom erre is van formanyomtatvány, lehet neten is van.
2011. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj várjunk csak anyukád magyar volt, akkor te miért nem kaptál automatikusan magyar állampolgárságot is? Ugyanis azt a magyar szülőktől (akár egyik szülőtől) való származás megalapozza. Ebben az esetben viszont lehet nem kell külön eljárás, csak az állampolgárság fennállásának megállapítását kell kérelmezni. Na de érdeklődj az anyakönyvvezetőnél, az a tuti!
2011. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
"Remélem" apuci pedig néger...
2011. máj. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
...
2011. máj. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
anyád a néger te fa.szszopó ra.sszista p.atkány.
2011. máj. 29. 11:53
 8/8 anonim válasza:

Ha jót akarsz magadnak akkor nem szerzed meg, kész "röhej" amit ebben az országban megengednek maguknak!

Én szívesebben élnék máshol, de ez az én egyéni véleményem,mindenkinek a szíve-joga,hogy-hogy smint él!

2012. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!