Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A fegyvertartásra most milyen...

A fegyvertartásra most milyen törvények vonatkoznak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy enyhült a fegyvertartás, de nem tudom milyen módon. Egyébként egy 0,22-es kispuskát szeretnék szerezni.
2011. máj. 10. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem enyhült, és ha már ennyire akarsz egyet, akkor ne legyél ennyire topa nézz utána te magad. Ha meg csak ennyi telik ki tőled, hogy itt kérdezősködsz, akkor jobban járnál/járnánk ha a te kezedben csak vizipisztoly lenne.
2011. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nem ide tartozik, de elmondom:


Tudod vannak különleges képességű emberek, akik képesek meg nyugtatni, már a puszta jelenlétükkel, vagy akinek már néhány szava is vicces, van aki egy mondatával lerágja az embert, és vannak olyanok akik néhány mondattal képesek olyan szinten megutáltatni velem ezt az oldalt, hogy néha már gondoltam arra, hogy jobb ha nem is lenne. De mint már említettem vannak olyanok akik képesek lelket önteni még egy fadarabba is, Ők tartanak ezen az oldalon. Ha tehetném már 50%-nál dobálnám kifelé innen az embereket. Veled kezdeném. Ha nem tudsz normálisat szólni, valamilyen szinten segíteni, akár mit is, akkor ne írj ide. Nem véletlenül van az a %-os érték a hozzászólásoknál. Nem próbáltad néha növelni?

2011. máj. 10. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Már írtam,hogy nem enyhült. A százalékról meg csak annyit, hogy itt divat lepontozni a nem jobbikosokat, vagy úgy általában azokat akik nem hisznek a világmindenséget uraló zsidókban.

De a hangsúly nem a százalékon van, ha szerinted igen akkor mondjál már nekem egy olyan hasznos dolgot, amit az ember az itteni százalékával elér?

Ha akarnám kettőt kattintanék a guglin és megkereshetném neked az idevágó törvényeken keresztül az összes miniszteri rendeletet, ami a fegyvertartással valamiféle kapcsolatban van. Nem nagy dolog. Éppen ezért mert nem nagy dolog, amíg nem vagy képes ennyire, addig neked fegyver sem való. Körülbelül ez a lényeg.

2011. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Még szerencse, hogy nem vagy moderátor mert mielőtt innen kirúgnád előtte még le is lőnéd.

Ne feledd, hogy könnyen kerülhetsz te is az 50%-ok alá, és akkor mi lesz ? Csak 1-2 hülye kérdést kell feltenni.

2011. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A százalékot én azért szoktam emlegetni, mert jellemzi, az adott válaszolót, hogy általában hány ilyen választ szokott adni, mint amilyet te adtál nekem. Lehet, hogy neked van igazad, meg a te válaszod a legigazságosabb, de értsd meg ezen az oldalon azt szeretik aki a kérdése ad HASZNÁLHATÓ választ.

Én megkérdeztem normálisan, segítséget kértem, mert amikor én kerestem nem találtam. Ezt miért olyan nehéz megérteni? Ezt az oldalt ezért találták ki. Ha valakinek van kérdése, mert ő nem talált rá választ, itt felteheti.

2011. máj. 11. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Ez jellemző.Könnyebb, és kényelmesebb is kérdezni mint dolgoztatni a szürke állományt.Vagy a Google-t.

De az már irritáló mikor ugyanazt a kérdést teszik fel 1000-szerre.

2011. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Még valami, válaszolok a kérdésre : igaz hogy enyhülnek a fegyvertartási feltételek, de csak azok kapnak engedélyt akiknek bizonyíthatóan 140 fölött van az IQ-juk.

Alatta csak vizipisztolyt, meg ilyesmit lehet szerezni. :)

2011. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Figyelj, én mondtam, hogy kerestem, de a törvény nagy útvesztőjében eltévedtem, mindenre találtam törvényt, még arra is hogyan kell segget törölni, de arra nem hogy milyen körülmények között tarthatnék 0,22-es kispuskát. Vágod?

Ha erre nem tudsz válaszolni, akkor valószínűleg neked 140 alatt van az IQ-d, de én még vízipisztolyt sem adnék neked.


Egy valamit tegyél meg: ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre, bármi használhatót, akkor ne maradj itt kötekedni.

2011. máj. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!