Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakinek hirtelen felindul...

Ha valakinek hirtelen felindulásból eltöröm mind a négy végtagját, pár bordáját, majd lehajítom egy kb.10 méteres karzat tetejéről, akkor számíthatok feljelentésre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 13:21
 1/10 gr. Shadow ***** válasza:

Valószínűleg nem a ledobott fog feljelenteni, de igen számíthatsz feljelentésre.

Persze van mód elkerülni...

2011. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Attól függ hogy vannak-e szemtanúk.
2011. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért pont egy karzat tetejéről?
2011. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, parlamenti látogatásra készül. :)

Ebben az esetben kérhet menedékjogot külföldön is, mint politikai üldözött, ha megteszi.

Sőt, attól függően, ki(ke)t dob le, akár úgy is járhat, mint Táncsics, akit a vállán vitt ki a nép a börtönből. :P

2011. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen felindulás?:D Az milyen? Olyan mint az erős felindulás?

Viccet félretéve én azt képzelem magamról, hogy én vagyok Perzsia hercege (prince of Persia), de ilyeneket nem szoktam csinálni. Főleg nem "hirtelen felindulásból", mert ha itt bekérdezed az már nem "hirtelen felindulás" bármi legyen is az. Minimum súlyos testi sértés (3 évig terjedő szabi vesztés), de ha életveszélyes vagy halált okoz 2-8 év és ugye Viktorék megszavazták h ennek a középértékét kell.

Kérdésre válaszolva a rendőrség (de még a szomszéd se fogja viccesnek találni) nem azt fogja csinálni, hogy jé ott egy félholt és mondanak egy viccet, aztán meg mikor az ügyésznek is elmesélik ő is röhög egyet.

2011. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hivatalból eljárást indítanának, tekintettel a legalább súlyos testi sértésre.
2011. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Aztán hogy történt a a baleset, Áron bátyám?

Tuggya éppen szalonnáztam a bicskámmal, mikor jött az a román, aztán mikor ideért megcsúszott, és zsupsz, bele a bicskámba. Aztán még ötször."


Na ennyit a "hirtelen felindulásról". Az ELSŐ végtag törést még lehet ezzel magyarázni, de a többi hármat már elég nehéz. Hát még a bordatörést, nem beszélve a lehajításról... Hacsak nem te vagy Superman, és ezt mind 1/10 másodperc alatt csináltad. :-)


Pedro

2011. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző: Ott a pont.
2011. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha ezt mind nem csinálod meg, akkor képzeld, nem is jelentenek fel.... Tényleg....
2011. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem kitüntetést kapsz,és az áldozat meghív vacsorázni,próba szerencse!
2011. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!