Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi visz rá arra egyeseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá arra egyeseket hogy egy laza, bunkó smsel szakítsanak a párjukkal, csak úgy hírtelen felindulásból?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyávaság...
2011. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 "valaki" ***** válasza:
85%
Na jöjjenek a szentszűz válaszok!
2011. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Engem igy dobtak ki tegnap,és nem igaz hogy igy nem fog fájni,mert igy jobban fáj ezerszer,és semmi jel nem volt rá hogy kileszek rakva!!!!!És pont róla nem gondoltam volna,hát nagyon nagyot csalódtam benne!És nagyon mérges vagyok,és megalázva érzem magam!!!!Most ez nem tudom mire vélni meg nem is tudom feldolgozni
2011. szept. 10. 10:17
 4/15 Hailey13 ***** válasza:
65%
hát csak úgy? mármint hogy a másik fél nem tett úgymond semmi rosszat? akkor szerintem csak egy másik nő lehet a dologban:D vagy férfi, de ez az smsben szakítós bunkós dolog nem a lányokra jellemző
2011. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet valaki ekkora paraszt?Egyszerűen nem fér a fejembe!!Legszívesebben agyonütnék valakit,annyira dühös vagyok.Igen én vagyok a lány.Akkoris nem lehetetett volna kíméletesebben,felhívni vagy elémállni?Ez mi?Egyszerűen képtelen vagyok felfogni
2011. szept. 10. 10:20
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is csináltam már ilyet... azért mert olyan szinten nem érdekelt már akkor az a csaj... am ja nekem is ezt mondták h elhívhattam volna valahova élőben megmondani neki de bakker nem azért szakítok vele mert még beszélgetni akarnék meg a lelkét istápolni... csak le akartam tudni kész.
2011. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De akkor mért tette a fejét hogy őszeret meg ez meg az,meg mikor utoljára együtt voltunk akkor miért nem látszott rajta semmi?Mi a f.aszért nem lehet őszinte lenni?Bezzeg lyuknak jó vagyok?Majdnem egy év után?Hát köszike
2011. szept. 10. 10:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 4 éves kapcsolatom ért így véget, pontosabban felhívott és közölte van valakije, szakítani akar és letette a telefont. Azóta nem is láttam, csak egyszer bepróbálkozott nálam msn-en meg smseket írogatott, cicának szólított mintha még együtt lettünk volna. Persze azt kapta amit érdemelt, kikosaraztam. 1 évre rá elküldte a nála maradt cuccaim felét postán egy ajándék plüssfigurával együtt, ami nem igazán hatott meg(nem egy városban lakunk). Talán pont emiatt, hogy ekkora szemét volt velem csak 3 napig gyászoltam.

25N

2011. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszinte lett volna, valszeg nem tudott volna megdugni. Ennyi.

Egyébként van olyan is, hogy az emberben hirtelen, egyik pillanatról a másikra esik le, hogy bakker, én már nem is szeretem ezt az embert, sőt a hideg ráz tőle... de mondjuk ennek kisebb az esélye de lehet h így volt...

2011. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gerinctelen csúszó-mászó mind! Nem is ember, aki nem mer a másik szemébe nézni, és megmondani, hogy ez ennek itt a vége és pont! És nem akarlak megsérteni, de szerintem csak lyukra ment...


17/F

2011. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!