Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a törvény tiltja, bünteti...

Ha a törvény tiltja, bünteti az állatkínzást, akkor miért lehet legálisan kapni patkányragasztót?

Figyelt kérdés
A patkányragasztó az az amibe ha belemegy szegény állat, akkor beleragad, majd ott kínlódik, amíg szomjan nem hal, vagy le nem rágja a saját lábát. Kérdem én: ha ez nyilvánvalóan állatkínzás, miért van engedélyezve? Az egy dolog, hogy irtják őket, mert okoznak kárt, na de így? Vagy rájuk nem vonatkozik a törvény?
2009. márc. 19. 17:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%
mert a patkány káros állat , rá nem vonatkozik ez a törvény
2009. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
És most azért, mert káros, akár élve is lehetne patkányt nyúzni meg egyéb állatságok? ...
2009. márc. 19. 17:50
 3/34 anonim ***** válasza:
83%

Igen.


De patkánykínzással senki sem szarakodik, mert kinek van rá ideje/kedve? Mindenkinek megvan a saját dolga; azok a szadista barbárok, akik meg abban lelik örömüket, hogy állatokat kínoznak, azok meg nem patkányt kínoznak.

2009. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Na persze, és tiltsák be a szúnyogok agyoncsapkodását is. Akit zavarnak, altattassa el őket egyenként állatorvossal!:))
2009. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Ez a ragasztó szerintem is szörnyű.Nem vagyok patkány-párti, de ezt betiltanám. volt, hogy ott sírt az egész család rajta. Szörnyű.Ne jöjjenek azzal, hogy a méreg is!

Szívesen aláírnák valamit, hogy ezt betiltsák.

Nem szeretem az állatvédőket, akik hülyeségekért tüntetnek, de ez tényleg embertelen.

2009. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%
Látszik hogy te kérdező még nem jártál olyan udvarban ahol állatokat tartanak mert akkor tudnád hogy a patkány a legutáltabb állat a gazdák körében ezer meg ezer betegséget terjeszt és még a csirkéket is megöli aztán leharapja a fejüket és otthagyja az állatot,megeszi a takarmány ,kirágja a zsákokat, mi kell még ?ha annyira szereted őket akkor vidd be a házadba.
2009. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

Ha az a patkány laboratóriumban él, luxusban, akkor tüntetnek ellene az állatvédők. Inkább ez ellen tüntetnének!

Nem a libatépés ellen.

2009. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%

Ki lehetne irtani valami emberibb módon is.

Nem kellene ezt engedni.

A tyúkot se darabolom fel élve, mielőtt megenném.

2009. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%

Szerinted melyik embertelenebb? (vagyis állattalanabb?)

Veszel egy kiskutyát, aztán 3 hónaposan láncra vered, és majd 3 évesen megtalálják szerencsétlent úgy, hogy a húsába van nőve az a nyakörv, vagy az, ha a kártékony patkányt éppen ragasztós módszerrel irtják ki? Én sem bírom, ha szenved egy állat, de könyörgöm, ki vállal felelősséget egy csatornalakó, betegséget terjesztő, takarmányt megevő állatért? Senki. A kutyáért meg igen, felelősséget vállaltál, hogy gondozni fogod, aztán tessék, be van nőve a nyakörv a húsába. Ennyi a különbség... (a patkánytartóktól elnézést, nem a "szobapatkányokra" gondoltam, hanem azokra, amelyek szó szerint a csatornában élnek, és nagyon kártékonyak, stb)

2009. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
41%
Én ragasztóval fogtam múltkor egy patkány a holtestét elégettem.
2009. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!