Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jobbik tényleg másod osztályún...

Jobbik tényleg másod osztályúnak tenné aki nem keresztény?

Figyelt kérdés
Télleg ki akarja irtani az ateizmust és nem fogadja el a szabad vallást? Én nem vagyok ateista sem keresztény. De nem akarom ,hogy egy embert a hitte miatt közösítsenek ki és agresszívan terjesszék az adott vallást. Igaz ,hogy a Jobbik ezt akarja? vagy nem?
2011. jún. 6. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
honnan ovlastad ezt a baromságot?
2011. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

nem hinném mert a jobbiknak iszlámmániája van mostanában.


[link]

2011. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az elsőnek. Belebotlottam régi videó de itt a link. http://www.youtube.com/watch?v=EYx_FNvAlDw&feature=player_em.. nem veszem be a pletykákat ezért nézek körül.
2011. jún. 7. 00:02
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Miért, a Jobbiknak mi köze a kereszténységhez?
2011. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem közösítenek ki emiatt senkit, csak belátják, hogy Magyarország alapvetően keresztény ország. Nyugaton is sok helyen tiszteletben tartják ezeket, itt sem kell, hogy gondot okozzon. Az egész arra megy ki, hogy mindenki gyakorolhatja szabadon a saját vallását, de azért a sok idegen vallású ismerje el, hogy ez egy keresztény ország, és aszerint kell viselkednie (értve ezt a zsidókra meg a muzulmánokra pl.). Nekem sem tetszik, mikor a saját hazámban mormon hülyeséggel zavarnak az utcán, vagy mikor tele van az utca hosszú ruhás, fejkendős nőkkel... ez itt Európa, ha itt akarnak élni, illeszkedjenek be, és éljenek az itteni társadalmi és kulturális normák szerint. Ha meg nem akarnak, akkor menjenek vissza oda, ahonnan jöttek. De kiközösíteni senkit nem akarnak, csak hát van egy határ, amit meg kell húzni. Egyébként a nagy egyház pártiságukat én sem értem, pedig jobbikos vagyok. És az új arab majmolást sem. Talán idővel letesznek róla...
2011. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Honnan vetted ezt a marhaságot?
2011. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy nem igaz!
2011. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt bevezetik (de nem fogják, mert pont az ilyen híresztelések miatt nem lesznek kormányközelben soha az életben), akkor a lakosság fele fogja hirtelen elhagyni az országot, és talán még menekültjogot is kapni fog mindenki, hiszen gyakorlatilag a hazájukban üldözik őket. És ez az a Jobbik, amelyik a legnagyobb hangon ordibált a demokrácia és a szólásszabadság mellett.
2011. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves jobbikos válaszoló, aki itt született, de nincs megkeresztelve és ateista, az szerinted nem illeszkedik be az európai kultúrába? Mégis a pártod szerint csak másodrendű állampolgár.
2011. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pletykák miatt "félnek" az emberek a Jobbiktól. Ki tud ilyen hülyeséget kitalálni??
2011. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!