Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kihez fordulhatnék ezzel?

Kihez fordulhatnék ezzel?

Figyelt kérdés
A minap gyakorlaton szerettem volna elkéredzkedni az oktatótól. Ő erre így felelt: "ha ideadod a barátnődet nekem és xy-nak (egy másik munkásnak), akkor elmehetsz, amikor csak akarsz. Legszívesebben szétvertem volna a fejét, de visszafogtam magam és elküldtem a ... anyjába. Erre egyébként szem és fültanúm is van, mert az osztálytársam végig mellettem állt. Mit lehetne tenni, kinek kellene beszámolni erről?
2011. jún. 8. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így már senkihez, de én szétvertem volna helyben és kerestem volna másik gyakhelyet.
2011. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy így már senkihez? Olyan nincs!
2011. jún. 8. 22:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tett semmit, bizonyíték nincs, ellentanúkat ő is szerezhet könnyedén, ha perre viszed a dolgot, és még ő fog megszívatni. Legközelebb ha ilyen van, érd el, hogy megüssön, akkor laposra verheted jogos önvédelem címén, és válts gyakhelyet.
2011. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megverni még így is meglehet, munkaidőn kívül.
2011. jún. 8. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
tegyél szemcseppet a vízébe meg szerezz valami brutális hashajtót tedd pokollá az életét és akkor mehet ahova akar a szarláda..
2011. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
csak viccelt. sztem
2011. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ilyennel nem viccelődünk. És én tudom, hogy nem viccelt.
2011. jún. 8. 23:13
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Én ha a te helyedben lennék, én megfenyegetném!

Megfenyegetném úgy , szétba..od a fejét és kihúzod a belét.

Ha továbbra is genyózik , meny el a hajós utcába , szedj össze egy nagydarab cigányt és adj neki 5000ft ot .

Ő széttépi neked a palit . Így nem lehet rádbizonyítani semmit ..... Én ezt tenném

2011. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja! :D
2011. jún. 8. 23:20
 10/14 anonim ***** válasza:

49 % os vagyok .

amúgy lehet megverni úgy embert hogy nem látszik .

Ha bent van az irodában és egyedül, meny be hozzá , csukd be az ajtót és nyomjál le neki egy pofont arcra , de jó erősset. Azzal sem tud feljelenteni .

Néha egy két nagy pofon , de olyan mint amikor tiszta erőböl ütsz tud az elrettentő lenni. Egy kis fenyegetéssel hogy megölöd. Tuti leszál rólad

2011. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!