Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kihez fordulhatnék ezzel?

Kihez fordulhatnék ezzel?

Figyelt kérdés
A minap gyakorlaton szerettem volna elkéredzkedni az oktatótól. Ő erre így felelt: "ha ideadod a barátnődet nekem és xy-nak (egy másik munkásnak), akkor elmehetsz, amikor csak akarsz. Legszívesebben szétvertem volna a fejét, de visszafogtam magam és elküldtem a ... anyjába. Erre egyébként szem és fültanúm is van, mert az osztálytársam végig mellettem állt. Mit lehetne tenni, kinek kellene beszámolni erről?
2011. jún. 8. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne süllyedj le az ő szintjére, biztos nehéz megállni hogy agyoncsapd de hidd el nem éri meg ilyen emberekre pazarolni az energiádat. Inkább keress másik helyet.
2011. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dehogy kell itt verekedni,meg embereket mozgósitani minek?Szép csendben el kell kűldeni a ku@va anyjába,és közölni vele,hogy ilyen csúf undoritó állattal, a barátnőm még a büféig sem menne el barátom.Ha áll a fa@kad,menj ki a wc-re és rendezd le magad.
2011. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szokjunk már le erről a mindenkit rögtön meg akarunk verni, meg fel akarunk jelenteni dologról. Miért nem szóltál vissza egy elmés megjegyzéssel? Az ilyeneket úgy kell kezelni. De persze ehhez intelligencia is szükségeltetik...
2011. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 hollófernyiges ***** válasza:
Vagy viccelt vagy bunkón mondta meg hogy nem mehetsz el. Vagy a te barátnőd olyan, hogy ha azt mondod neki hogy feküdjön le az oktatóddal, akkor megteszi ahelyett hogy szemenköp?
2011. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!