Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogászok! Kérem, hogy csak...

Jogászok! Kérem, hogy csak az, aki biztos a dolgában. Milyen értelmezést fűznétek az alábbi mondathoz?

Figyelt kérdés

"azon jogszabályok megjelölését, amelyeknek való megfelelést az ajánlatkérő érvényességi feltételként határozza meg"


ez a 215/2010. (VII. 9.) Korm. rendelet 2. § (1) bekezdésének b) pontja.


2011. jún. 9. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván az ajánlatkérő, amikor a pályázatot kiírta, vagy ha nem pályázatot írt ki akkor egyéb eljárásban közölte azokat a jogszabályokat, amiket figyelembe kell venni az építési beruházás során. Akármi lehet, nem tudom konkrétan milyen jogszabályokról van szó. Szerintem az én értelmezésem szerint ide nem kell bármiféle részletezés, csak konkrét felsorolás. Vagy mire gondolsz?

Egyébként nem foglalkozom közbeszerzési eljárások lebonyolításával, sem pályázatok összeállításával, ehhez tutit mondani csak olyan ember tudni, akinek ez a szakterülete.

/végzős joghallgató/

2011. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sztem ez nyelvtanilag nem helyes.
2011. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!