Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ostorral csattogok, és rám...

Ha ostorral csattogok, és rám hívják a rendőröket, mi fog történni?

Figyelt kérdés

Egy nagy játszótéren este 8 körül amikor nem volt már ott senki, kicsit ostoroztunk. Még mielőtt valaki azt hinné, hogy perverz vagyok, ez amerikai fajta "bullwhip", és sokféle trükköt lehet vele csinálni, és úgy durrog mint egy karikás ostor. A házak elég messze vannak a játszótértől. Kb 3 perc múlva egy bácsika elkezdett kiabálni nekünk valahonnan (inkább nem részletezem, hogy mennyire "udvarias" stílusban), hogy ránk hívja a rendőröket, mert már fél órája ott "robbantunk" és tűnjünk onnan el stb.. (szerintem azt hitte, hogy petárdázunk)

Inkább eljöttünk, mert nem akartunk semmi galibát....

Mi lett volna/ mi lenne ha kihívná a rendőröket? Mit csinálnának velünk?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. jún. 15. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

jajj tudom mi ez, nálunk is szokták ezt csinálni baromira idegesítő egy dolog.

Megtudom érteni a nagypapát...

2011. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szólnának, hogy tegyétek el. Mégis mit csinálnának veletek?
2011. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Semmit... a legrosszabb esetben igazoltatnak, aztán elküldenek haza...
2011. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Először csak fölírják a rendőrök az adataitokat.

Másodszor már kiszabják a pénzbírságot.

2011. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

ostor vs. gumibot

Szerintem ti nyernétek:))

2011. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elveszik az ostrort és rajtad csattogtatják :)
2011. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megkérnek, hogy halkabban csináld. Pl lábujjhegyen ;)
2011. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

én meg sajnos nem tudom megérteni a papit...mert ha valami zavarja, akkor is lehet normális hangnemben rászólni bárkire is...ha nem egyből ordított volna, és nem kezdett volna el anyázni, akkor talán megérteném én is ;)

Akkor persze nem volt sehol sem, amikor a 6-7 évesek dezodoros dobozokat gyújtogattak, és az egyik kisgyereknek leégett a keze meg az arca, és a mentő vitte el....meg természetesen akkor sem reklamál, amikor a közeli kocsmában buli van, és dübörög a zene, és ott üvöltöznek a részegek.

szerintem még mindig jobb ez a szabadidős "hóbort", mintha cigiznék, piálnék, drogoznék, vagy lopnék. :D de hát mindig lesznek olyanok akiknek semmi sem tetszik..



háááát köszi, de a gumibot vs ostor párbajt nem szeretném kipróbálni :D viccet félretéve, azért ha valaki ért hozzá, akkor nagyon veszélyes tud lenni...ha meg nem ért hozzá, akkor meg saját magára nézve veszélyes.... :DD kezdetben fájdalmas tud lenni az biztos :D


A lábujjhegyes ostorozást meg majd kipróbálom, köszi a tippet! Remélem használni fog! :DDD


Akkor ahogy írjátok..nem tűnik olyan hatalmas bűnnek ez a dolog.

Köszönöm minden hozzászóló fáradozását a kérdésemmel! :)

Minden jót!

2011. jún. 15. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Szólnak, hogy ne zajongjatok, esetleg igazoltatnak, és szevasz.
2011. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"szerintem még mindig jobb ez a szabadidős "hóbort", mintha cigiznék, piálnék, drogoznék, vagy lopnék. :D de hát mindig lesznek olyanok akiknek semmi sem tetszik."


Drogozz. Az nem jár zajjal, nem kell hozzá ostor, és a papi sem fog szövegelni. :)))

2011. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!