Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért utálják ennyien a...

Miért utálják ennyien a rendőröket? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen hallom,és tapasztalom is , hogy a korombeli fiatalok egyszerüen gyülölik a rendőröket, halálukat kivánják stb. Miért van ez ? Hát szerencsétlen emberek csak a munkájukat végzik, szerintem inkább tisztelni kéne őket.


17/F


2011. szept. 30. 12:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Általában azok utálják őket, akiket megbüntetnek. Csak a szokásos kérdés áll fent mindig: azért kezdik el utálni a rendőröket, mert megbüntetik őket, vagy azért büntetik meg őket, mert eleve úgy álltak hozzá a rendőrhöz?

Engem is büntettek már meg - jogosan, gyorsan mentem. Ettől még nem kell utálnom őket, igazuk volt. Igazoltattak is, és érdekes módon sosem kötözködtek, de én sem a "miajóédesanyádatakarsz" fejjel szálltam ki a kocsiból. Sokat segít...

2011. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
mert ezek a fiatal gyerekek, még nem sírtak a rendőrbácsiknak, hogy kirabolták őket az utcán.
2011. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

Az előttem lévőknek:


Igen, amikor kirabolnak, és megmondom ki volt az név szerint akkor "Ismeretlen tettes" ellen indít eljárást. Biztos úgy állok hozzá. MÁS:


Miért kell csesztetni az embereket a városban? Nem ittasan, nem drogosan, csupán fáradtan hajnalban a városban hazafelé miért kell igazoltatni? Még ezzel nem is lenne baj de hajnali 3-kor MIÉRT 40 perces egy IGAZOLTATÁS?


Na ezért utálom őket. Természetesen találkoztam már rendes Rendőrrel is, tisztelgett és bemutatkozott még mielőtt bármit is csinált volna velem... Szóval itt is tisztelet a kivételnek!

2011. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos a mai rendőrök többsége undok kis fa s z és visszaél a helyzetével. Már biciklizni is rettegek, mert elől nem fehér, hanem zöldes a lámpám- ugye a lámpa lényege hogy ki legyek világítva - de kérdés hogy ebbe beleköt vagy nem. Drága lámpa, nem fogok újat venni. Látszok a sötétben ez a lényeg.

Szóval utálom a kötekedős rendőröket.

2011. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Mert a rendőrség állománya, főleg az utóbbi időben, felhígult köcsögökkel.
2011. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
Mert IQ fighter/betyárok
2011. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%

Egy az, hogy nem csinálnak semmit.

Csak a gyengébbet állítják meg, de 15kilós cigánynak nem mernek szólni. és mindezek mellett korán lenyugdíjazzák magukat. Remélem ez utóbbi megszűnik gyorsan.

2011. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%
a tisztességes adófizető polgárt cseszegetik azért hogy 50 helyett 60-nal megy de bezzeg a bűnözőket meg le se sz*rják.Ez elég indok nem?
2011. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
azért mert beképzeltek, és elvannak szállva maguktól.
2011. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%

Az egész rendőrség átalakult egy profithajhász intézménnyé, aminek ma már lényegében csak elvétve az a feladata, hogy harcoljon a bűnözés ellen, sokkal inkább az, hogy minél több embert bírságoljanak meg, hogy több pénzhez jussanak.


Nagyanyámnak betörtek a koboldok és elvittek 40 ezer forintot, erre mi kihívtuk a rendőröket. Kijött két faszi, meghallgattak minket és csak annyit mondtak, hogy kemény világban élünk, az ilyesmit el kell viselnünk.


Hajnali fél ötkor elkaptak gyorshajtásért, amikor a munkahelyemre siettem, ami 80 kilométerre van. Egy kis faluban, ahol minden nap elmegyek, a helységnévtábalától 20 méterre álltak lakott területen belül a fák mögött és azokat az autósokat lesték, akik túl korán kezdenek felgyorsítani a lakott területen kívüli sebességre. Azért gyorsítottam, mert hajnalban senki nincs az úton, ráadásul rég elhagytam a ténylegesen lakott területet, a helységnévtábla az utolsó háztól 50 méterre van kitéve.


Erre bezzeg van idejük, hajnalban munkába siető embereket bírságolni.

2011. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!