Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Idézésre hívtak be?! Aki járt...

Idézésre hívtak be?! Aki járt már hasonló helyzetben az válaszoljon nekem legyen szives?!

Figyelt kérdés

Mire számítsak?Hogyan öltözzek fel?(Tulajdon elleni szabálysértés miatt idéztek be,amit ahogy elkövettem azonnal meg is bántam ,nem tudom mi ütött belém és hogy hogyan képzeltem,egy 800ft -os fehérnemü alsó részéről van szó)

Aki járt már hasonló helyzetben az válaszoljon nekem legyen szives!!!


2011. jún. 23. 12:18
 1/4 tetro ***** válasza:
bemégy, valószínűleg kapsz egy megrovást. ennyi. mond hogy nagyon sajnálod, soha nem csináltál ilyet, pillanatnyi üzemzavar volt. igazából mindegy, hogy öltözöl fel. attól függ milyen benyomást szeretnél kelteni magadról.
2011. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hétköznapi öltözékben mehetsz, pl. famer+ing.

Légy jól ápolt, tiszta.

Mondd el ami ide leírtál, hogy nem tudod mi volt az oka, MEGBÁNTAD, szeretnéd kártalanítani az illetőt. Ja, és nem fog többet előfordulni!

(a rendőröknek úgyis lejön, hogy egyszer csináltad valóban, vagy rendszeresen, és most csak meg akarod úszni).


ÉS: soha többet ne emelj kezet más cuccaira!!!

2011. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,nagyon sokat segítettetek nekem!!!!
2011. jún. 23. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
nem kellett volna bűnözni
2011. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!