Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kilövök az ablakon légpuská...

Ha kilövök az ablakon légpuskával?

Figyelt kérdés
Egy kutya el akarta kapni a macskámat én pedig kilőttem az ablakon egy légpuskával.Nem találtam el a kutyát megpattan a kerítésen és a szomszéd házának csapódott.Nem találtam el semmit és senkit.A szomszéd észre is vette és egyből körülnézett a kertjében.Lehet valami következménye,mert akkor megyek és önként föladom magam és leülöm a büntetést.
2011. jún. 29. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
ne aggódj semmi nem lesz
2011. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
persze...az ablakon nem lődözünk ki te hülye gyerek.
2011. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Kutyára nem lövöldözünk b*romarcú.

Mit szólnál, ha macskádra lődözne valaki, mert nekiment egy egérnek?!

2011. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze tudom,hogy kutyára nem lehet lőni..Egyébként nem szeretem én se ha bánják az állatokat,de a kutya el akarta kapni és megijedtem.Tudom,hogy baromságot csináltam.

De akkor nem kell félnem nem lesz belőle semmi?

Mondjuk mivel én csináltam így nem panaszkodnék ha lenne valami következménye csak kicsit élek,mert nem szeretném ha lenne priuszom a rendőrségen és nem szeretnék börtönbe menni.Még sose volt semmi zűr velem amiért rendőrt kellet volna hívni,de most nagyon félek. :-(

Az biztos,hogy többet még vízipisztoly hoz se nyúlok.

2011. jún. 29. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
máskor töltény nélkül lőj, hallani a hangjáról, ha van benne töltény/vagy ha nincs és sok légpuska hangosabb töltény nélkül
2011. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem lesz máskor.

Soha többet nem fogom meg ezt a légpuskát.

Sőt még el is fogom adni a francba.

De akkor most úgyse nem lesz semmi következménye?

Ha megvan az érettségim akkor szeretnék katona vagy rendőr lenni,de csak akkor lehetek ha büntetlen előéletem van.De ha most ez rendőrségi ügy lesz akkor tuti,hogy elfelejthetem mind a kettőt.

2011. jún. 29. 12:34
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Ez kicsit számomra időszerűtlen:

A kutya el akarja kapni a macskát - kb. 1 másodperc

Te ezt észlelted, bementél a légpuskáért, megtöltötted, kimentél, és lőttél. 1 másodperc alatt?

Szerintem pedig ne akarj rendőr lenni, így is hígul a szakma.

2011. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

ha viszont ilyen gyorsan mozogsz akkor mindenképp legyél az...manapság már a pizzafutár is előbb ér a házhoz mint a rendőrség...te megfordíthatnád a tendenciát...

készült is rólad egy film nem??? :)

2011. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tetris ***** válasza:
2%

Örülj neki, hogy nem én vagyok a szomszédod, mert én akkora balhét csináltam volna, hogy csak úgy zengett volna a környék. A Rendőrségi feljelentés lett volna a minimum, de bejelentettem volna a dolgot az Önkormányzatnál is, mert ha fiatalkorú vagy, akkor hogy kerül a kezedbe fegyver?

Ha az én kutyámra lődöznél, hát még a TV-t, a sajtót is kihívnám.

Arra nem gondoltál, hogy az a megpattanó lövedék meg is sebezhetett volna valakit? Esetleg egy kisgyerek is megsérülhetett volna, vagy a szomszéd. Egyáltalán mi a fenének tartanak az emberek ilyen kacatot otthon? Mert

ha ez a légpuska veszélytelen, akkor milyen fegyver már az ilyen? Ha meg mégiscsak veszélyes, akkor miért nincs elzárva, hogy kerül egy kölyök kezébe?

A fegyver nem játék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó,kívánom,hogy minden szabályásrtésért,csínyért csukjanak le 20 évre!

Ha normális(redes)a szomszéd nem,de ha olyan szemét,mint az utolsó akkor igen!

De egy kis pénz sokat segít a szomszédnak!

2011. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!